İngilizce Kısaltmalar ve Türkçe Anlamı

Türkçede olduğu gibi İngilizcede de kısaltılan kelimeler vardır. Bu makalemizde sizlere İngilizce kısaltmalar ve Türkçe anlamları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İngilizce kısaltmalar hemen hemen çoğu kişinin aklını karıştırıyor. Kalıp şe..

72    |   0  


Netflix İngilizce Öğrenme Film Önerileri

İngilizce öğrenme sürecini hızlandıran Netflix film önerileri hakkında açıklamalar yapacağız. Özellikle son zamanlarda en popüler filmleri izleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz. Netflix İngilizce öğrenme için yapılması gereken ç..

98    |   0  


Evde İngilizce Öğrenmek İçin Neler Yapabilirsin?

Evde İngilizce öğrenmek için oldukça kararlı olmanız ve düzen çalışmanız gerekiyor. İngilizce öğrenmek zor değildir. Önemli olan sizin bu alana karşı ilgi duymanızdır. Eğer İngilizce öğrenmek istiyorsanız makalemizi sonuna kadar okumal..

129    |   0  


Online İngilizce Eğitimi

En iyi İngilizce online eğitimi alarak kısa sürede istediğiniz seviyede konuşabilirsiniz. Bunun için sizler de Educall ile iletişime geçin. Yabancı dili tek başına öğrenmek biraz zaman alabilir. O sebeple online İngilizce eğitimi alarak İngilizce bilginizi gel..

112    |   0  


Effective techniques in Learning a Foreign Language

Learning a foreign language is a bit difficult because you enter a completely new task. You get to know new grammatical rules,words and structures that you didn't know before. Generally students face a lot of difficulties while learning a foreign language because they set up a lot of psycholo..

104    |   0  


İngilizcede En Sık Yapılan Gramer Hataları

İngilizcede en sık yapılan grammer hatalarını yapmamak ve doğrusunu öğrenmek için sizler de Educall ile eğitim alabilirsiniz. Profesyonel eğitmenleri ile online İngilizce pratiği yaparak hedeflediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. İngilizcede sıklıkla yapılan grammer hatal..

193    |   0  


17 Tricky Non-Count Nouns

17 Tricky Non-Count Nouns Some non-count nouns are challenging for English learners. These nouns seem like they should be countable, often because they are countable in other languages. Here are 17 tricky non-count nouns along with examples of their use. advice “First time home ..

121    |   0  


İngilizce Spor İsimleri Anlamları ve Örnekler

İngilizce spor isimleri ile arkadaşlarınızla spor konusunda konuşabilir ve yaptığınız sporları anlatabilirsiniz. Konuşma dilinde oldukça sık kullanılan bu kelimeler, İngilizcesi temel düzeyde olan kişiler tarafından da biliniyor. 4. Sınıftan itibaren öğretilen kel..

217    |   0