İngilizce Seviye Testi Neden Yaptırılmalıdır?

İngilizce Seviye Testi Nedir? İngilizce, genel kabulü olan yabancı dillerin arasında yer almaktadır. İngilizce diline hakim olunabilmesi için kişilerin belirli işlemleri yerine getirmesi gerekmektedir. İngilizce seviye testi, kişinin İngilizceye karşı yeterlilik düze..

41    |   0  


Sentence Structure: Learn the Rules for Every Sentence Type

Sentence structure is how all the parts of a sentence fit together. If you want to make more advanced and interesting sentences, you first have to understand how sentence structure works. Below, we explain the rules for all types of sentence structure so that you can communicate clearly, correctl..

86    |   0  Online İngilizce Eğitiminin Avantajları Nelerdir?

Yabancı dil, hayatın her anında yer alan iş ve sosyalleşme anında ihtiyaç duyulan kavramların arasında yer almaktadır. Yeterli seviye ve kurlar dahilinde İngilizce eğitimin alınması halinde, rahatlıkla konuşma ve yazma gibi işlemler yerine getirebilmektedir. Yoğun iş temposu..

152    |   0  


Çocuklarda İngilizce Eğitimi

Çocuklarda İngilizce eğitimi, aileler ile başlayıp okul ile devam etmektedir. Aileler, çocukların yabancı dil hakimiyetinin elverişli hale getirilmek için belirli unsurları yerine getirmesi gerekmektedir. Söz konusu unsurlardan bahsedecek olursak; Haftan..

173    |   0  


How To Turn Social Media Into Free English Practice Tools

Did you know that the average internet user spends over two hours a day on social media sites like Facebook and Instagram? Sounds like a waste of time, right? Not if you can use that time to study English online! In fact, there are plenty of ways to turn these sites into free self-study tools. In..

169    |   0  


İngilizce Öğrenmenin İş Hayatına Etkileri

Yabancı dil, toplumsal yaşamın ve iş hayatında sağlamış olduğu faydalar oldukça yüksektir. Kariyer planlama faaliyetlerinde İngilizce öğrenme zorunlu ihtiyaçların başında yer almaktadır. Belirli metot ve programları ile İngilizce öğrenme ..

144    |   0  


Neden Online İngilizce Eğitimi?

Dil eğitimin yeterli düzeyde sağlanması için bir takım eğitim konusunda farklılıklar yapılması mümkündür. Bunların arasında Online İngilizce Eğitimi en üst sırada yer almaktadır. Sürdürülebilir eğitimin sağlanması ve kolay pratik ..

129    |   0