ONLINE İNGİLİZCE ÖĞRENME VE EDUCALL

Internet modern zamanların en iyi teknolojisi olarak sadece günlük hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda iş ve eğitim hayatımızı da kolaylaştırıyor. Gelişen teknoloji ve internet sayesinde bilginin öğrenciye aktarılma şekli karatahtalardan, akıllı ta..

230    |   0  Kişiye Özel Eğitim Sistemi ve Kazanımları

Genel uygulamaların yerini kişiye özel uygulamaların alması, zaman ve kazanım açısından verimi artırmaktadır.   Bir restorana gittiğinizde ne yemek istediğinize kendiniz karar verirsiniz. Pişireceğiniz yemeğin içinde bulunacak malzemeleri kendi damak zevki..

1167    |   0  


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedir ve Neden Kutlanır? Hiç bir ülkede çocuklara hediye edilen bir çocuk bayramı yoktur! Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, bu ayrıcalığı Türk çocuklarına vererek, 23 Nisan 1927 yılından ..

2296    |   0  

-Online Learning System-

Nowadays not so many people have got time for going to regular courses. Unfortunately, such things are very important in our modern life. If we want to get higher position in our work or in our school, we should evaluate ourselves constantly. These things are very important for our future. That&rsqu..

5513    |   0