İngilizce Başlangıç Seviyesi Kitap Önerileri

İngilizce başlangıç seviyesi kitap ile İngilizce öğrenmek daha kolay hale geliyor. Eğlenirken öğrenmeye yardımcı olan ve hayal gücünü geliştirerek çocukların dil öğrenimine katkıda bulunan İngilizce kitaplar, yalnızca çocuklar i&ccedi..

785    |   0  Enviroment ile İlgili Cümleler ve Türkçeleri

Environment ile ilgili cümleler çevreyle ilgili cümlelerdir. Yeşile karşı verilen mücadeleyi kitlesel hale getiren bu cümleler için bazı kelimelerin bilinmesi gerekir. Çevre ile ilgili bilinmesi gereken önemli kelimeler şu şekilde sıralanabil..

6623    |   0  


B1-B2 Seviye İngilizce Kitap

B1-B2 seviye İngilizce kitap okumak İngilizce telaffuzunuzu geliştirir. Aynı zamanda yeni İngilizce kelimeler öğrenmenize katkı sunar. Kelime öğrenmenin en doğru yolu İngilizce kitap okumaktır. Orta seviyedeki kişilere uygun olan kitaplarda başlangıç seviyesine gö..

9414    |   0  


IELTS Sınav Konuları Nelerdir? IELTS TEST FORMATI

IELTS konuları sınavda başarı sağlamak için bilinmesi ve gözden geçirilmesi gereken konulardır. Çünkü bu sınavda genellikle IELTS konuları çıkmaktadır. Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi olan IELTS, İngilizcenin iletişim dili olduğu yerl..

1219    |   0  Turizmde Kullanılan İngilizce Kelimeler

Turizm İngilizcesi, özellikle turizm otelcilik okuyan veya turizm alanında çalışan insanların mutlaka bilmesi gereken bir İngilizce türüdür. Türkiye her yıl milyonlarca yabancı turiste ev sahipliği yaptığından, turizm İngilizcesi ülkemizde büy&u..

4519    |   0