Online İngilizce Kursu Almak Şimdi Çok Kolay

Online İngilizce kursu, tamamen uzaktan bir şekilde, bilgisayar başında kolay ve uygun fiyatlı bir şekilde alınabiliyor. Çağımızın iletişim teknolojilerinin çok büyük bir gelişim kaydetmesi ve bunun yanında küresel salgın şartları uzaktan eğitimin &o..

114    |   0  


ERKEN YAŞTA DİL ÖĞRENMEK DOĞRU MU?

Dil öğrenmek için en uygun zaman ne zaman? Dil öğrenmemizi engelleyecek bir yaş sınırı var mıdır? Elbette ki kaç yaşına gelirsek gelelim istediğimiz herhangi bir yaşta dil öğrenebiliriz. Dil öğrenmek için uygun olmayan bir zaman dilimi yoktur. Y..

313    |   0  


ONLINE İNGİLİZCE ÖĞRENME VE EDUCALL

Internet modern zamanların en iyi teknolojisi olarak sadece günlük hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda iş ve eğitim hayatımızı da kolaylaştırıyor. Gelişen teknoloji ve internet sayesinde bilginin öğrenciye aktarılma şekli karatahtalardan, akıllı ta..

880    |   0  Kişiye Özel Eğitim Sistemi ve Kazanımları

Genel uygulamaların yerini kişiye özel uygulamaların alması, zaman ve kazanım açısından verimi artırmaktadır.   Bir restorana gittiğinizde ne yemek istediğinize kendiniz karar verirsiniz. Pişireceğiniz yemeğin içinde bulunacak malzemeleri kendi damak zevki..

1618    |   0  


23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Nedir ve Neden Kutlanır? Hiç bir ülkede çocuklara hediye edilen bir çocuk bayramı yoktur! Ulu önder Mustafa Kemal Atatürk, bu ayrıcalığı Türk çocuklarına vererek, 23 Nisan 1927 yılından ..

3248    |   0