IELTS Sınav Konuları Nelerdir? IELTS TEST FORMATI

IELTS konuları sınavda başarı sağlamak için bilinmesi ve gözden geçirilmesi gereken konulardır. Çünkü bu sınavda genellikle IELTS konuları çıkmaktadır. Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi olan IELTS, İngilizcenin iletişim dili olduğu yerl..

86    |   0  Turizmde Kullanılan İngilizce Kelimeler

Turizm İngilizcesi, özellikle turizm otelcilik okuyan veya turizm alanında çalışan insanların mutlaka bilmesi gereken bir İngilizce türüdür. Türkiye her yıl milyonlarca yabancı turiste ev sahipliği yaptığından, turizm İngilizcesi ülkemizde büy&u..

99    |   0  


İngilizce Mülakat Soruları-Cevapları

İngilizce mülakat yapmadan önce kalabalığın arasından sıyrılan bir özgeçmiş hazırladıktan sonra, mülakatınız için hazırlanmanın zamanı geldi. Mülakat süreci, bir iş bulmanın en korkutucu kısmı olabilir, ancak bu süreçte kişi..

84    |   0  


Online İngilizce Kursu Almak Şimdi Çok Kolay

Online İngilizce kursu, tamamen uzaktan bir şekilde, bilgisayar başında kolay ve uygun fiyatlı bir şekilde alınabiliyor. Çağımızın iletişim teknolojilerinin çok büyük bir gelişim kaydetmesi ve bunun yanında küresel salgın şartları uzaktan eğitimin &o..

258    |   0  


ERKEN YAŞTA DİL ÖĞRENMEK DOĞRU MU?

Dil öğrenmek için en uygun zaman ne zaman? Dil öğrenmemizi engelleyecek bir yaş sınırı var mıdır? Elbette ki kaç yaşına gelirsek gelelim istediğimiz herhangi bir yaşta dil öğrenebiliriz. Dil öğrenmek için uygun olmayan bir zaman dilimi yoktur. Y..

421    |   0  


ONLINE İNGİLİZCE ÖĞRENME VE EDUCALL

Internet modern zamanların en iyi teknolojisi olarak sadece günlük hayatımızı kolaylaştırmakla kalmıyor, aynı zamanda iş ve eğitim hayatımızı da kolaylaştırıyor. Gelişen teknoloji ve internet sayesinde bilginin öğrenciye aktarılma şekli karatahtalardan, akıllı ta..

1062    |   0  


AKICI İNGİLİZCE HAYATIMIZDA NELERİ DEĞİŞTİRİRDİ?

Ülkemizde İngilizce eğitim sisteminde uygulanan metotlar ile ne yazık ki konuşma konusunda yetersiz kalınmıştır. Birçok yetişkin bu sorunu çözmek için arayışlarını devam ettirmektedir.  İlkokul hayatından beri hatta artık bazı kreşlerde 2 yaşın..

1135    |   0