The Origin of English

English language, West Germanic language of the Indo-European language family that is closely related to the Frisian, German, and Dutch (in Belgium called Flemish) languages. English originated in England and is the dominant language of the Unit..

755    |   0  


How to Write an Essay

This is for anyone looking to greatly improve their essay writing skills. Writing an essay means fashioning a coherent set of ideas into an argument. Because essays are essentially linear — they offer one idea at a time — they must present their ideas in the order that makes the most ..

347    |   0  


İngilizce Muhasebe Terimleri ve Türkçe Anlamları

Günümüzde muhasebe mesleğinde İngilizce muhasebe terimleri ve anlamlarına hâkim olmak çok önemlidir. İngilizce kelimelerin günümüzde karşılıklarını bilmek mesleki anlamda sizlere fayda sağlar. Bunun yanında bu terimlerin karşılıklarını ..

584    |   0  


İngilizce Renkler Okunuşları ve Anlamları

Herhangi bir dili öğrenirken ilk önce renklerden başlamak gerekir. İngilizcede başlangıç seviyesi konularından olan renkler hakkında önemli bilgiler vereceğiz. İngilizce renkler, başlangıç seviyesinde en eğlenceli ve keyifle öğreneceğiniz konulardan..

684    |   0  İngilizce Kısaltmalar ve Türkçe Anlamı

Türkçede olduğu gibi İngilizcede de kısaltılan kelimeler vardır. Bu makalemizde sizlere İngilizce kısaltmalar ve Türkçe anlamları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İngilizce kısaltmalar hemen hemen çoğu kişinin aklını karıştırıyor. Kalıp şe..

571    |   0  


Netflix İngilizce Öğrenme Film Önerileri

İngilizce öğrenme sürecini hızlandıran Netflix film önerileri hakkında açıklamalar yapacağız. Özellikle son zamanlarda en popüler filmleri izleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz. Netflix İngilizce öğrenme için yapılması gereken ç..

999    |   0  


İngilizce Kıyafet İsimleri ve Türkçeleri

İngilizce kıyafet isimleri gündelik konuşma dilinde oldukça fazla kullanılan kavramlardır. Erkek ve kadın için farklı kullanılan kıyafet isimleri, basit ve temel düzeydeki İngilizce kelimelerdir. Okulun ilk yıllarından beri öğretilen en bilindik kıyafet isi..

3973    |   0