İngilizce'de En Çok Kullanılan 100 Kelime

İngilizce'deki en yaygın 100 kelimeden oluşan aşağıdaki liste İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için kaynak niteliğinde kullanılabilir. Bu kelimeler en sık karşılaşılacak kelimeler olduğundan bu kelimeleri sadece bildiğinizden ve nasıl telaffuz edileceklerinden..

60965    |   11  İngilizce Konuşma Pratiği Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Ülkemizde İngilizce öğrenme konusunda yapılan en büyük yanlışlardan birisi yalnızca gramer bilgisine yoğunlaşıp pratik yapmaktan kaçmaktır. Ne yazık ki bu yaklaşım iyi bir gramer ve kelime bilgisine sahip olsanız dahi öğrendiklerinizi kısa sü..

5232    |   0  


İngilizce Konuşma Sınavı Nasıl Yapılır?

Bir dili öğrenmek için gereken becerileri okuma, yazma, dinleme ve konuşma şeklinde sıralarsak bunların içinde konuşma becerisi diğerlerine göre en zor kazanılan yetidir desek yanılmış olmayız. Günümüzde İngilizce konuşma sınavları kimi zaman y&..

6452    |   2  Social Media (Caps + Videos + Words in English)

Learning English is much more fun to learn nowadays, it’s not just books and English classes. With Social Media, it’s easier to interact with others and express yourself. As everyone knows, there is Twitter, Facebook, YouTube, and of course many others in between. Anybody remem..

3075    |   0