İngilizce Speaking Eğitimi

İngilizce speaking konusu İngilizce konuşmaya karar veren ya da İngilizce öğrenmek isteyenlerin ortak sorunlarından birisi olarak gündeme geliyor. İngilizce konularının öğrenilmiş olması İngilizce speaking kategorisinde de etkinliğini gösteriyor. İş mülakatla..

146    |   0  


İngilizcede Ain't Nasıl Kullanılır?

Günümüzde sosyal medya sayesinde yeni kelimeler ve gramerler ortaya çıkabiliyor. Diller artık internet dili ve günlük dil olmak üzere farklılık gösteriyor. Bugünkü blog konumuzda giderek internette yaygınlaşan ve samimi ortamlarda kullanılan..

204    |   0  


Sıfırdan İngilizce Nasıl Öğrenilir?

İngilizce öğrenmek hem gerekli hem de çok kolay olmayan bir iştir. Özellikle daha önce yeterli bir eğitim almadıysanız bu durumda İngilizceyi sıfırdan öğrenmeniz gerekir. Sıfırdan İngilizce öğrenmek gibi bir isteğiniz varsa ihtiyacınız olan en ön..

242    |   0  Günlük Konuşma İfadeleri

Günlük hayatta sık kullandığımız pek çok ifade vardır. En çok kullandıklarımız, selamlaşma ifadeleri olsa da henüz duymadığımız pek çok ifade olabilir. Aslında hepimizin ezbere bildiği kolay gelen ifadeler selamlaşma ifadeleridir ama pek ço..

232    |   0  


Sağlık Sorunlarından Nasıl Bahsederiz?

Rahatsızlandığınızda bunu İngilizce’de nasıl dile getirebileceğinizi biliyor musunuz? Pek çok İngilizce dersinde üzerinde kolay olduğu düşünülerek durulmayan hastalıklar konusu aslında pek çok konudan daha önemlidir. Özellikle de yurtdı..

221    |   0  


Kıyafetler Hakkında Nasıl Konuşuruz?

Giydiğimiz kıyafetlerden İngilizce nasıl söz edebiliriz? Anlık bir durumdan söz ettiğimiz için ‘to be (am, is, are) + wear-ing’ yapısını kullanarak kendi giydiğimiz veya başkasının giydiği kıyafetleri anlatabiliriz. Özellikle de alışverişle aranız..

217    |   0  


İngilizce Speaking Geliştirme Yolları

Online İngilizce speaking eğitimleri, İngilizce konuşma yetisini geliştirmek isteyen kullanıcıların birinci tercihi haline geliyor. Özellikle karantinada evlerinde oturmaktan sıkılan insanlar, boş vakitlerinde kendilerini geliştirmenin yollarını arıyor. Bu anlamda çoğu ki..

205    |   0