Twitter Kullanarak İngilizce Öğrenilir Mi?

Günümüzün teknolojik dünyasında artık her yerden İngilizce öğrenebilmek mümkün. Özellikle Twitter İngilizce, İngilizce diziler, filmler ve oyunlar öğrencinin İngilizce öğrenmesine çok büyük yardımı olan kaynaklardır...

236    |   0  


Çeviri Yaparak İngilizce Öğrenmek

İngilizce öğrenmek istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Alışılmış geleneksel İngilizce öğrenme metotlarının dışına çıkıp yeni yöntemler mi arıyorsunuz? Öyleyse çeviri yaparak İngilizce öğrenmek konusunu düşünme..

500    |   0  


İngilizce Edatlar

İngilizce edatlar: İngilizcede fiiller ile etkilemekte oldukları zaman, mekân, konum, kişi ya da nesne arasında mantıksal ilişki kuran sözcüklerdir. Bu sözcükleri çoğunlukla zamirler ya da kelime öbekleri takip eder. İngilizce edatlar çoğu zaman..

474    |   0  


İngilizcede Hayvan İsimleri ve Okunuşları

İngilizce hayvan isimleri ve hayvanlarla ilgili terimler, İngilizce kelime bilgisinin çok önemli ve büyük bir kısmını oluşturur. Aynı zamanda İngilizce hayvanlar okunuş ve yazılışı gerek İngilizce speaking gerekse de İngilizce writing gibi konularda öğrenci..

551    |   0  


İngilizce Aksan Farklılıkları

İngilizce, dünya üzerinde en çok konuşulmakta olan dil unvanını elinde bulundurmaktadır. Dünya’nın yedi kıtasının yedisinde de gerek ana dil olarak gerekse de ikinci yabancı dil olarak İngilizce konuşulmaktadır. Bu sebeptendir ki evrensel dil olan İngilizcen..

520    |   0  


İngilizce Saatler ve Okunuşları

İngilizce dünya genelinde en çok kullanılan diller arasında yer alıyor. İnternet dilinin de İngilizce olması İngilizce ile pek çok kavramın ifade edilmesini etkiliyor. Günlük yaşamda İngilizce saatler ve okunuşları da sıklıkla merak edilen ve öğrenil..

725    |   0  


İngilizce Whatsapp Durumları ve Türkçe Anlamları

Whatsapp uygulaması günümüzde hayatımızın her anında yer alıyor. Gün içerisinde ruh halimizi ya da meşgul olduğumuz aktivitelerimizi dahi bu uygulama ile paylaşıyoruz. Hatta havalı Whatsapp durumları hepimizin bir hayli ilgisini çekmekte. Dikkat ç..

7920    |   0