İngilizce Zamirler (Pronouns) Türkçe Konu Anlatımı

Merhabalar! Bugünkü yazımızda, İngilizcenin en kolay addedilen ve çoğunlukla ilk anlatılan konusu İngilizce zamirler işleyeceğiz. İngilizce zamirler konusunun bu kadar kolay olduğu düşüncesinin sebebi, İngilizcede yer alan zamirlerin kullanım alanı olarak T&u..

348    |   0  Future Perfect Continuous Tense Konu Anlatımı

Ne yaparsanız yapın Future Perfect Continuous konusunu anlayamıyor, bir türlü kafanızda halledemiyor musunuz? O halde bu seferki konu anlatımı yazımız tam da size göre. Çünkü bu konu anlatımı yazımızda sizleri gereksiz detaylarla ve anlaşılmaz teknik bil..

299    |   0  


Learning English with Webtoons

You probably get tips on how to learn English in various ways. One of them is reading books in English. However, when you first start reading a book in a different language, you realize that there are lots of words and the progress is really slow. After reading five to ten pages, you get sleepy and ..

372    |   0  


Past Continuous Tense Kullanımı ve Örnekleri

Past Continuous Tense Kullanımı ve Örnekleri Bugün hepimizin aşina olduğu ama tam olarak nasıl kullanıldığından emin olamadığımız bir konu olan Past Continuous Tense'i hep beraber tekrar edeceğiz. Zamanlar arasında gerçekten yaygın olan bir zamandır. Türk..

567    |   0  
İngilizce Bayraklar ve İsimleri

İngilizce bayrak isimleri, kişinin entelektüel bilgisi açısından büyük bir önem taşır. Mümkün olduğunca fazla sayıda İngilizce bayrak isimleri bilmek yararlıdır. Nitekim İngilizce bayrak isimleri oldukça kolay bir konu olup, öğrenciyi asl..

360    |   0