Dünyanın En İyi İngilizce Konuşulan Ülkeleri

Dünyada birçok ülkenin ana dili İngilizce olmamasına rağmen bu ülkelerin bir kısmında İngilizcenin geçerliliği çok yüksektir. Yani bu tür ülkelere turist olarak tatile gittiğimiz zaman eğer İngilizce konuşabiliyorsak günlük haya..

1617    |   0  


Disleksi

Disleksi ile ilgili ilk tanı 1890lı yıllarda İngiliz doktor W. Pringle Morgan tarafından konulmuş ve British Medical Journal’da yayımlanmıştır. Disleksi sıkça rastlanan özel bir öğrenme bozukluğudur. Bireyin normal ya da üstün zekalı olmasına rağme..

384    |   0  


Yurtdışına Çıkmadan Nasıl İngilizce Pratiği Yaparız?

Yurtdışına Çıkmadan Nasıl İngilizce Pratiği Yaparız? Birçoğumuz yurt dışına çıkmadan önce iletişim korkusu yaşarız. Acaba yurt dışında insanlarla iletişim kurabilecek miyim? Derdimi anlatabilecek miyim? gibi soruları kendimize sorarız. Sizin i&ccedi..

758    |   0  


Why are we shy about speaking English?

            Why are we shy about speaking English?     If you go and ask in the streets, everyone will say that they know English. But when asked to speak, they cower. Why?  They are afraid that they will make a mistake. They are shy because..

535    |   0  Çocuklara Yönelik İngilizce Konuşma Kursu

İngilizce artık yabancı dil olarak bir seçenekten çok hem iş hayatında hem de günlük yaşantımızda bir zorunluluk ve ihtiyaç haline geldi. Gerek profesyonel hayatta ihtiyaç duyduğumuz kaynaklar, gerekse de sosyal çevremizde karşılaştığımız ..

844    |   0  


Educall Sisteminin Faydaları

Educall telefon üzerinden İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı sunan bir online İngilizce konuşma kursudur. Özellikle “Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyen kişilerin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Educall, birçok avantajıyla al..

13120    |   0  


İngilizce Konuşma Derslerine Hangi Seviyede Başlamalı

İngilizce konuşma derslerine başlamadan önce derslere hangi seviyeden başlamamız gerektiğini bilmemiz gerekir. Bunun için doğru ve güvenilir bir seviye tespit sınavından geçmek çok önemlidir. İngilizce seviyeleri farklı eğitim kurumlarında farklı ..

14553    |   0