İngilizce Karakter (Huy) İsimleri ve Anlamları

İngilizce karakter isimleri A1-A2 seviyesindeyken öğrenilen ve kendinizi tanıtmanıza yardımcı olan sıfatlardır. Niteleme sıfatları da diyebileceğimiz karakter isimleri, yabancı biriyle tanışırken kendinizi tanımlamanızı sağlar. Bu kelimeler, temel düzeydeki İngilizce ke..

1281    |   0  


İngilizce Günlük Konuşma Kalıpları ve Anlamları

İngilizce günlük konuşma kalıpları İngilizce biliyorum diyen birinin mutlaka bilmesi gereken kalıplardır. Günlük yaşantıda derdinizi anlatmak ve yurtdışına gittiğinizde iletişim kurabilmek için kullanışlı cümleler vardır. İngilizceyi yeni öğre..

808    |   0  


İngilizce Başlangıç Seviyesi Kitap Önerileri

İngilizce başlangıç seviyesi kitap ile İngilizce öğrenmek daha kolay hale geliyor. Eğlenirken öğrenmeye yardımcı olan ve hayal gücünü geliştirerek çocukların dil öğrenimine katkıda bulunan İngilizce kitaplar, yalnızca çocuklar i&ccedi..

927    |   0  


İngilizce En Sık Kullanılan Sıfatlar Listesi

İngilizce sıfatlar isimlerin niteliklerini, durumlarını veya sayısını belirtmek için kullanılan kelimelerdir. Birini tanımlamak ve onun özelliklerinden bahsetmek için bu sıfatları kullanırız. İngilizce konuşmak için bilinmesi gereken bazı sıfatlar; Bi..

13258    |   0  İngilizce Yaz Tatili Anlatma Örnekli

İngilizce yaz tatili anlatma ödevi, öğrenciler için önemli bir dönem olan yaz tatili sonrası öğretmenler tarafından verilen bir ödevdir. Tatil dönüşü öğrenciler, İngilizce olarak tatillerinin nasıl geçtiğini İngilizce yaz ..

14538    |   0  


İngilizce Taziye Mesajı Nasıl Yazılır?

İngilizce taziye mesajı kaybedilen kişi için kederle baş etmenin bir yoludur. Böyle hassas anlar hakkında mesajlar yazılırken sözler dikkatlice seçilmelidir. İnsanlar kayıpları için büyük ve derin bir üzüntü duyarlar ve onları bir ta..

4187    |   0