English to My Ears

I can easily say that a lot of people enjoy music. We can listen to it whenever we want or whatever we do. Music is inside of every one of our lives. Therefore, why not use music as a tool for your journey of learning English? This way you can be exposed to the language and also get entertained by i..

487    |   0  Must/ Mustn't Kullanmı

Bu bloğumuzda “must” ve “mustn’t” gramer yapısının birçok yönüne bakarak bu tarz durumların yaşanmamasını amaçlayacağız. Başka bir dil öğrenirken çoğumuza en zor gelen şey öğrediğimiz bir kelimenin ..

415    |   0  İngilizcede Would Kullanımı

Would, İngilizce dilbilgisi konuları içinde çeşitli kullanım alanlarına sahip olarak konuşmayı kolaylaştırır. Aşağıda would konu anlatımı ayrıntılı bir şekilde açıklanmıştır. İngilizce hakkında merak edilen diğer konular için son paragraftaki lin..

1661    |   0  İngilizce Lezzetli Yemek Tarifleri

İngilizce yemek tarifleri, İngilizcenin günlük hayatta kullanımı açısından çok güzel bir fırsattır. İngilizce yemek tarifleri sayesinde kişi, öğrenmekte olduğu yabancı dili gündelik hayatında, keyifli bir şekilde kullanarak çok daha iyi bi..

11624    |   0  


How to Talk About Hobbies Naturally

If you are learning a new language, the most important thing is to talk naturally and convey your message the way you want. We all should strive to sound like native speakers and improve our knowledge of vocabulary, grammar, and context. In this blog post, I will try to show you how to have a conver..

446    |   0