Enviroment ile İlgili Cümleler ve Türkçeleri

Environment ile ilgili cümleler çevreyle ilgili cümlelerdir. Yeşile karşı verilen mücadeleyi kitlesel hale getiren bu cümleler için bazı kelimelerin bilinmesi gerekir. Çevre ile ilgili bilinmesi gereken önemli kelimeler şu şekilde sıralanabil..

7403    |   0  


Tıp İngilizcesi Bilmeniz Gereken Kelimeler

Tıp ingilizcesi kelimeler yurtdışında bir sağlık problemiyle karşılaştığınızda size yardımcı olacaktır. Aynı zamanda sağlıkla ilgili İngilizce makaleler okumak, herhangi bir hastalığın tedavisini araştırmak için de İngilizce tıp kelimelerinin bilinmesi gerekir. Tıp..

1039    |   0  


Take ile İlgili Phrasal Verbler

Take ile ilgili phrasal verbler İngilizcede önemli yeri olan bir konudur. İngilizcede bilinmesi gereken birçok phrasal verb bulunur ve bunların çoğu “take” fiili ile kullanılır. Düzensiz bir fiil olan take birden fazla anlama gelir. Take ile ilgili phrasa..

1728    |   0  İngilizce Teknoloji Terimleri ve Anlamları

İngilizce teknoloji terimleri teknoloji temelli işlerin yaygınlaşmasıyla daha da önemli hale geldi. Temel kelime bilgisinden bile daha fazla ihtiyaç duyulan bilgisayarla ilgili İngilizce kelimeler, özellikle kariyer yapmak için bilinmesi şart. İş verenlerin şart ko..

3272    |   0  


Internet Terms

Internet terms that we used in daily speech and written conversation are important to learn as we live in an era in which technology is advancing every day. This blog will be helpful especially if you are searching for similar topics about the internet. When learning English, it is recommended ..

606    |   0  İngilizce Günlük Hava Durumu Kelimeleri

İngilizce hava durumu kelimeleri günlük işler planlanırken kullanılır. Havanın yağışlı olup olmadığı veya kaç derece olacağı bir yere giderken kontrol ederiz. Yurt dışına gittiğinizde hava durumunu anlamak için bu kelimeleri bilmeniz gerekir. Olası hava ol..

643    |   0