Phrasal Verbs With Get

Phrasal verbs are made of two words, one of which is definitely a verb and the other can be an adverb or a preposition. Some phrasal verbs can take an object after themselves but others can’t get a word after themselves as an object. For example, ‘go on’ means continue and it can t..

198    |   0  


İngilizce Gelecek Zaman Future Tense Konu Anlatımı

İngilizce gelecek zaman Future Tense, İngilizcede sıklıkla kullanılan zaman kiplerinden birisidir. Bu zaman kipi, gelecek zamanda gerçekleşecek veya gerçekleşmesi beklenen olay ve durumları ifade eder. Bu kipi doğru bir şekilde kullanmak çok önemlidir. Ç&uu..

280    |   0  

Animated Movies To Learn English

Do you miss your childhood days from time to time by dreaming that you were waiting for Sundays to watch cartoons? Even if we are all grown-ups now, we were those kids enjoying cartoons and animated movies once. Some of us still keep watching cartoons while others are secretly jealous of these peopl..

323    |   0  


Online İngilizce Kursu Almak Şimdi Çok Kolay

Online İngilizce kursu, tamamen uzaktan bir şekilde, bilgisayar başında kolay ve uygun fiyatlı bir şekilde alınabiliyor. Çağımızın iletişim teknolojilerinin çok büyük bir gelişim kaydetmesi ve bunun yanında küresel salgın şartları uzaktan eğitimin &o..

256    |   0  


Günlük Konuşma İfadeleri

Günlük hayatta sık kullandığımız pek çok ifade vardır. En çok kullandıklarımız, selamlaşma ifadeleri olsa da henüz duymadığımız pek çok ifade olabilir. Aslında hepimizin ezbere bildiği kolay gelen ifadeler selamlaşma ifadeleridir ama pek ço..

341    |   0