Expressing Abilities

Expressing abilities or inabilities are usually done with one grammar that we are all familiar with: Can. However, few others modals will help us to talk about our abilities. When learning a new language, we shouldn’t eliminate the possibility that one sentence can be said with different gramm..

584    |   0  


Alışveriş İngilizcesi ve Kolay Diyaloglar

Alışveriş İngilizcesi günlük yaşantının bir parçasıdır. Yurt dışına gittiğinizde ihtiyacınız olan en temel şeyler yol tarifi sorabilmek ve alışveriş yaparken İngilizce diyalog kurabilmektir. Bunu kolay yoldan yapabilmek için ise diyaloglara göz atman..

6123    |   0  A1-A2 İngilizce Kolay Okuma Kitapları

A1-A2 İngilizce okuma kitapları ile İngilizce öğrenmek daha eğlenceli ve daha kolay olabilir. Başlangıç seviyesindeki kişilerin okuma süreci çok yavaş ilerler. Bu ilerlemeyi hızlandırmak, kelime dağarcığını genişletmek, kelime telaffuzlarını öğrenmek ..

8821    |   0  


Yetenekler için Be able to

Yetenekler için be able to kullanmaya ne dersiniz? İngilizce öğrenmeye başlarken öğrenilen ilk kalıplardan biri de yetenekler hakkında konuşurken kullanılan “can/can’t” yapısıdır. Kullanımı kolay olan bu gramer yetenekler ve kabiliyetler hakkında konu..

819    |   0  IELTS Sınav Konuları Nelerdir? IELTS TEST FORMATI

IELTS konuları sınavda başarı sağlamak için bilinmesi ve gözden geçirilmesi gereken konulardır. Çünkü bu sınavda genellikle IELTS konuları çıkmaktadır. Uluslararası İngilizce Dil Test Sistemi olan IELTS, İngilizcenin iletişim dili olduğu yerl..

1220    |   0