Günlük Konuşma İfadeleri

Günlük hayatta sık kullandığımız pek çok ifade vardır. En çok kullandıklarımız, selamlaşma ifadeleri olsa da henüz duymadığımız pek çok ifade olabilir. Aslında hepimizin ezbere bildiği kolay gelen ifadeler selamlaşma ifadeleridir ama pek ço..

341    |   0  
İngilizce Meslekler ve Okunuşları

İngilizce meslekler ve okunuşları, İngilizce kelime bilgisinin çok önemli bir parçasıdır. Öyle ki bu kelime grupları, kelime bilgisinin temel kısmını oluşturur ve İngilizceye yeni başlayanlara ilk peşin öğretilmektedir. Bu nedenle başlangıç İn..

295    |   0  


Idioms About Being Angry

What is the sign of that you are an eloquent English speaker? If you can use colloquial expressions, idioms or proverbs, this indicates you have great skills. Also, the use of idioms or idiomatic expressions helps you describe a feeling or a situation in a detail creative way. On the one hand, each ..

247    |   0  


Telaffuzunuzu Nasıl Geliştirebilirsiniz?

İngilizce öğrenirken en çok zorlandığınız kısım neresi? Çoğumuzun cevabı genelde okuyorum, pek çok yazıyı anlıyorum ama konuşurken çok zorlanıyorumdur. İngilizce konuşma konusunda iyi olamamamızın arkasında yetersiz eğitim, yanlış çalı..

263    |   0  İngilizce Mutfak Eşyaları İsimleri

İngilizce mutfak eşyaları isimleri, yurtdışında yaşamayı ya da okumayı hedefleyen insanların öğrenmeleri gereken çok önemli isimlerdir. Çünkü İngilizce mutfak eşyaları isimleri, yurtdışında yaşayacağınız evi kurarken  almanız gereken temel..

309    |   0