Alışverişte Çok Para Harcamayı Nasıl Anlatırız?

Alışveriş sevenler ve alışverişten nefret edenler, peki ya siz hangi gruptansınız? Alışverişte stress attığına inanlar ve alışveriş yaparken yorulup, sayısız kıyafet denemekten strese girenler olarak ikiye ayrılıyoruz. Alışveriş sevmeyenler kimi zaman sevdiklerinin ço..

209    |   0  


İNGİLİZCE GÜNLER VE OKUNUŞLARI

İngilizce günler ve okunuşları kullandığımız online araçlarda sıkça karşılaştığımız konulardan biridir. İngilizce en çok kullanılan diller arasında yerini korumaktadır. Özellikle internetin gücünü daha çok hissettiğimiz bu y&uu..

411    |   0  What Are The Most Useful Phrasal Verbs?

Which phrasal verbs do you hear every day? Even if those phrasal verbs sound meaningless to you because you couldn’t figure out (understand) the real meaning of the words, phrasal verbs take an important place both in written and spoken language. After you learn the most common phrasal ve..

227    |   0  İngilizce Burçlar ve Anlamları Nelerdir?

Astroloji ile ilgilenenler kadar burçlar konusu bu alana uzak olanlarda da merak uyandıran bir alan. Burçlar sistemi 12 farklı burçtan meydana gelir ve farklı elementleri temsil eder. Ateş, su, hava ve toprak olarak her grupta üç burç barınır. Kişilerin..

806    |   0