Get Phrasal Verbs - Türkçe Konu Anlatımı

Get phrasal verbs, İngilizcede get fiili ile oluşturulan ve bu kelimeyle kullanılan birleşik fiillerdir. Bir araya gelen bu fiiller ve edatlar kendi anlamlarından bağımsız çeşitli anlamlar meydana getirmektedir. Get phrasal verbs günlük konuşma dilinde sık sık kullanılm..

75    |   0  


Sağlık Hakkında Deyimler Ve Anlamları

Bir dildeki deyimleri öğrenmek günlük hayattaki konuşmaları anlamaya çok yardımcı olabilir. Yaygın kullanılan deyimleri günlük hayatta cümlelerinize dahil etmekse konuşma konusunda kendinizi daha iyi ve güzel bir şekilde ifade etmenizi sağlar. Bu y..

62    |   0  


Essay Nedir? Nasıl Yazılır?

Essay yazma, özellikle İngilizce hazırlık okuyan veya çeşitli dil sınavlarına girecek olan öğrencilerin çok sık karşılaşacağı İngilizce becerilerinden birisidir. İngilizce essay yazma, genellikle öğrencilerin öğrenme süreçlerinde en &cce..

86    |   0  English to My Ears

I can easily say that a lot of people enjoy music. We can listen to it whenever we want or whatever we do. Music is inside of every one of our lives. Therefore, why not use music as a tool for your journey of learning English? This way you can be exposed to the language and also get entertained by i..

127    |   0  Must/ Mustn't Kullanmı

Bu bloğumuzda “must” ve “mustn’t” gramer yapısının birçok yönüne bakarak bu tarz durumların yaşanmamasını amaçlayacağız. Başka bir dil öğrenirken çoğumuza en zor gelen şey öğrediğimiz bir kelimenin ..

105    |   0