The Best Places To See In London

Almost all of us are waiting for the eradication of COVID-19 to restart travelling. Since March 2020, we have been stuck in our houses, followed a lot of web/TV series more than we had seen before the pandemic. We are having a tough time but we have learnt many things such as how to become sisters, ..

410    |   0  


İngilizce Edatlar

İngilizce edatlar: İngilizcede fiiller ile etkilemekte oldukları zaman, mekân, konum, kişi ya da nesne arasında mantıksal ilişki kuran sözcüklerdir. Bu sözcükleri çoğunlukla zamirler ya da kelime öbekleri takip eder. İngilizce edatlar çoğu zaman..

758    |   0  


Zor Durumları Anlatan 15 İngilizce İfade ve Deyim

Hepimizin işin içinden çıkamadığı zorlandığı durumlar olmuştur. İngilizcede de bu durumları anlatabileceğimiz çok farklı ifadeler ve deyimler vardır. Bugün sadece küçük bir kısmını birlikte öğreneceğiz. Özellikle günlü..

497    |   0  


İngilizcede En Çok Kullanılan Phrasal Verbs

İngilizce Phrasal Verbs, düzenli ve düzensiz fiillerden sonra öğrenilmesi gereken kalıp fiil konudur. İngilizcede binlerce phrasal verbs vardır. Phrasal Verbs Nedir? İngilizce dilbilgisinde 2 veya 3 kelimeden oluşan fiillere phrasal verbs denir. Türkçe karşı..

1572    |   0  İngilizcede Hayvan İsimleri ve Okunuşları

İngilizce hayvan isimleri ve hayvanlarla ilgili terimler, İngilizce kelime bilgisinin çok önemli ve büyük bir kısmını oluşturur. Aynı zamanda İngilizce hayvanlar okunuş ve yazılışı gerek İngilizce speaking gerekse de İngilizce writing gibi konularda öğrenci..

835    |   0  


Which TV Series Should You Watch to Learn English?

Watching shows and series is an important part of learning English because you may not be exposed to the street language or a family language in a classroom. You may learn the social norms and how to speak appropriately in different situations by watching TV series. They are a great tool for learnin..

418    |   0