TOEFL Sınavına Nasıl Hazırlanırım?

Günümüzde İngilizce yeterliliğimizi belgeleyen ve özellikle kariyer hedefimize ulaşmamız için başvurduğumuz sınavlardan en bilineni ve kabul göreni TOEFL. Açılımı (Test Of English as a Foreign Language) Yabancı Dil İngilizce Testi olan bu sınav her..

6624    |   0  


İngilizce Oyunların Faydası Oluyor mu?

Günlük hayatın monotonluğundan sıkılınca, işe giderken veya eve dönüş yolunda, uzun bekleyiş anlarında başvurduğumuz eğlence yöntemi hiç şüphesiz oyunlar. Gerek bilgisayarda ve televizyonda, gerekse akıllı telefonumuzda oynayabileceğimiz pek &cced..

5306    |   0  


Hangi Mesleklere Yönelik İngilizce Kursu Alabilirim

Günümüz iş hayatında İngilizce hemen hemen her sektör için gerekli olduğundan çalıştığınız herhangi bir  alanla ilgili mesleki İngilizce kursu alabilirsiniz. Educall’un konuşarak öğreten sistemi ile bankacılıktan mimarlığa, hukuktan ..

5916    |   1  


Mesleki İngilizce Kursunun Faydaları

Mesleki İngilizce dersi, kişinin profesyonel hayatında çalıştığı alana yönelik verilen spesifik bir İngilizce kursudur. Özellikle iş hayatında aktif İngilizce kullanmaya ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere yönelik verilir. Gü..

4741    |   0  


İngilizce Mülakat Nasıl Yapılır

Günümüzde pek çok firmanın, özellikle de uluslararası işler yapan kurumsal firmaların personel adaylarından öncelikli beklentisi iyi düzeyde İngilizce biliyor olmalarıdır. Bazı firmalar TOEFL, IELTS gibi sınavlardan alınan puanları göz ön&uu..

9533    |   0  


İngilizce İş Görüşmesinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bir iş görüşmesine gittiğimizde dikkat etmemiz gereken pek çok nokta vardır; randevuya zamanında gitmekten tutun da temiz ve düzgün giyinmek, beden dilimize, konuşma ve hitap tarzımıza dikkat etmek şeklinde uzayıp giden bir listedir bu. Fakat gideceğiniz İngili..

4999    |   1  İngilizce Konuşma Sınavı Nasıl Yapılır?

Bir dili öğrenmek için gereken becerileri okuma, yazma, dinleme ve konuşma şeklinde sıralarsak bunların içinde konuşma becerisi diğerlerine göre en zor kazanılan yetidir desek yanılmış olmayız. Günümüzde İngilizce konuşma sınavları kimi zaman y&..

9364    |   2