İngilizce Whatsapp Durumları ve Türkçe Anlamları

İngilizce Whatsapp durumları ve Türkçe anlamları whatsapp uygulamasında durum paylaşmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Whatsapp uygulaması günümüzde hayatımızın her anında yer alıyor. Gün içerisinde ruh halimizi ya da meşgul olduğumuz akti..

12412    |   0  İngilizce Kendinizi ve Ailenizi Doğru Bir Şekilde Tanıtma

İngilizce kendini tanıtma dil eğitiminde merak edilen ve önemli olan konulardan bir tanesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun kendinizi ortamdaki insanlara tanıtma ihtiyacı duyarsınız. Yeni biriyle tanıştığınızda kendinizi doğru bir şekilde tanıtabilmeniz gerekmektedir. Bu ..

12000    |   0  


Idioms with Words of Time

Is it easy to learn idioms and remember them? It is tough to keep many of them in our minds; however, a little practice may be helpful. Each week in a month, you can try to use at least five different idioms in different situations. How quickly you remember idioms depends on the frequency ..

511    |   0  


Yiyeceklerle Oluşturulan Deyimler

Sevgili Educall okurları, bugün birlikte yiyeceklerle oluşturulan deyimlere, anlamlarına, cümle içerisinde nasıl kullanıldıklarına göz atacağız. Hoşunuza gidecek ve kullanabileceklerinizi not tutmanız için defterlerinizi hazırlayın. Haydi başlayalım! A ..

423    |   0  
Seyahat İngilizcesi ve Seyahatte Kullanılan Kelimeler

Seyahat İngilizce’si İngilizce konuşulan bir ülkeye seyahat edenler için bu aşamada kurtarıcı oluyor. Yurt dışına seyahat etmek isteyenler için seyahat edilecek ülkedeki yabancı dilin az da olsa anlaşılabilmesi ve isteklerin de anlatılabilmesi gerekiyor. G&..

2511    |   0