Simple Past Tense Konu Anlatımı

Bugünkü konu anlatım yazımız, İngilizcede en çok kullanılan zamanlardan biri olan Simple Past Tense ile alakalı. Simple Past Tense, İngilizcenin doğru ve etkin kullanımı açısından kavranması gereken olmazsa olmaz bir konudur. Çünkü yazı dilin..

1086    |   0  


What Should You Do To Have A Healthier Life During the Pandemic?

Having a healthy diet is more important than previous times during the pandemic. You should be careful about your diet if you want to have strong stamina. What is a healthy diet? Eating only vegetables? Eating a lot of fruits? Eating excessively or depriving yourself of many foods doesn’t impr..

598    |   0  Present Continuous Tense Konu Anlatımı

Bu yazımızda sizlerle, İngilizcenin anlaşılması kolay ve bir o kadar da temel bir konusu olan Present Continuous Tense konusundan bahsedeceğiz. Present Continuous Tense, İngilizcede şimdiki zaman kipi olarak kullanılmaktadır. Bu zaman kipi, konuşma dilinde ve yazı dilinde çok&..

710    |   0  İngilizce Öğrenmek İçin Harika 7 Oyun

Oyun oynayarak İngilizce öğrenmek için harika 7 oyun hangileridir? Yeni bir dil öğrenmek, özellikle de İngilizce öğrenmek kimi insan için keyifli kimi insan içinse oldukça yorucu ve sıkıcı bir serüven olabilir. Özellikle İngilizce &o..

3331    |   0  


How To Tell Time

How to Ask Time? What’s the time?  What time is it? Do you have the time? What time do you have?  Do you know what time it is?  Have you got the time?  Could you tell me the time please?  Can you tell me what time it is, please?    ..

877    |   0