Mesleki İngilizce Kursunun Faydaları

Mesleki İngilizce dersi, kişinin profesyonel hayatında çalıştığı alana yönelik verilen spesifik bir İngilizce kursudur. Özellikle iş hayatında aktif İngilizce kullanmaya ihtiyaç duyan ve bu alanda kendini geliştirmek isteyen kişilere yönelik verilir. Gü..

4817    |   0  


İngilizce Mülakat Nasıl Yapılır

Günümüzde pek çok firmanın, özellikle de uluslararası işler yapan kurumsal firmaların personel adaylarından öncelikli beklentisi iyi düzeyde İngilizce biliyor olmalarıdır. Bazı firmalar TOEFL, IELTS gibi sınavlardan alınan puanları göz ön&uu..

9788    |   0  


İngilizce İş Görüşmesinde Nelere Dikkat Etmelisiniz?

Bir iş görüşmesine gittiğimizde dikkat etmemiz gereken pek çok nokta vardır; randevuya zamanında gitmekten tutun da temiz ve düzgün giyinmek, beden dilimize, konuşma ve hitap tarzımıza dikkat etmek şeklinde uzayıp giden bir listedir bu. Fakat gideceğiniz İngili..

5185    |   1  İngilizce Konuşma Sınavı Nasıl Yapılır?

Bir dili öğrenmek için gereken becerileri okuma, yazma, dinleme ve konuşma şeklinde sıralarsak bunların içinde konuşma becerisi diğerlerine göre en zor kazanılan yetidir desek yanılmış olmayız. Günümüzde İngilizce konuşma sınavları kimi zaman y&..

10051    |   2  


Konuşma dersleri işe yarıyor mu?

Yabancı dil öğrenirken temelde edinebileceğimiz 4 beceri vardır. Bunların ikisi alıcı (okuma ve dinleme) ikisi de üretici (yazma ve konuşma) becerilerdir. Yabancı dil Konuşma becerisi bu becerilerin edinme açısından en zor olanlarından biridir, çünkü &o..

5394    |   0  


İngilizce Günlük Konuşma Kalıpları

Her gün karşılaşabileceğimiz selamlaşma, alışveriş ya da yemek sipariş etme gibi diyalog örnekleri ile günlük hayatta karşılaşabileceğiniz konuşma örneklerini inceleyebilirsiniz. İngilizce selamlaşma, İngilizce adres/yol tarifi sorma ve yol tarif etme kon..

96446    |   8  


İngilizcesi Az Bilinen Renkler

Türkçesini bile çok az kişinin bildiği, birçoğunu sadece elbise rengi olarak bildiğimiz bazı renkleri, İngilizce karşılıklarıyla birlikte veriyoruz. Hem İngilizce kelime haznenizi genişletecek, hem de bildiğiniz renkler kartelasına yeni renkler ekleyeceksiniz...

13567    |   0