Çeviri Yaparak İngilizce Öğrenmek

Çeviri yaparak İngilizce öğrenmek mümkün mü? İngilizce öğrenmek istiyor ve bunu nasıl yapacağınızı bilmiyor musunuz? Alışılmış geleneksel İngilizce öğrenme metotlarının dışına çıkıp yeni yöntemler mi arıyorsunuz? Öyleyse &..

1422    |   0  The Best Places To See In London

Almost all of us are waiting for the eradication of COVID-19 to restart travelling. Since March 2020, we have been stuck in our houses, followed a lot of web/TV series more than we had seen before the pandemic. We are having a tough time but we have learnt many things such as how to become sisters, ..

619    |   0  


İngilizce Edatlar

İngilizce edatlar: İngilizcede fiiller ile etkilemekte oldukları zaman, mekân, konum, kişi ya da nesne arasında mantıksal ilişki kuran sözcüklerdir. Bu sözcükleri çoğunlukla zamirler ya da kelime öbekleri takip eder. İngilizce edatlar çoğu zaman..

1076    |   0  


Zor Durumları Anlatan 15 İngilizce İfade ve Deyim

Hepimizin işin içinden çıkamadığı zorlandığı durumlar olmuştur. İngilizcede de bu durumları anlatabileceğimiz çok farklı ifadeler ve deyimler vardır. Bugün sadece küçük bir kısmını birlikte öğreneceğiz. Özellikle günlü..

735    |   0  


İngilizcede En Çok Kullanılan Phrasal Verbs

İngilizce Phrasal Verbs, düzenli ve düzensiz fiillerden sonra öğrenilmesi gereken kalıp fiil konudur. İngilizcede binlerce phrasal verbs vardır. Phrasal Verbs Nedir? İngilizce dilbilgisinde 2 veya 3 kelimeden oluşan fiillere phrasal verbs denir. Türkçe karşı..

2317    |   0