İngilizce Teknoloji Terimleri ve Anlamları

İngilizce teknoloji terimleri teknoloji temelli işlerin yaygınlaşmasıyla daha da önemli hale geldi. Temel kelime bilgisinden bile daha fazla ihtiyaç duyulan bilgisayarla ilgili İngilizce kelimeler, özellikle kariyer yapmak için bilinmesi şart. İş verenlerin şart ko..

452    |   0  


Internet Terms

Internet terms that we used in daily speech and written conversation are important to learn as we live in an era in which technology is advancing every day. This blog will be helpful especially if you are searching for similar topics about the internet. When learning English, it is recommended ..

202    |   0  İngilizce Günlük Hava Durumu Kelimeleri

İngilizce hava durumu kelimeleri günlük işler planlanırken kullanılır. Havanın yağışlı olup olmadığı veya kaç derece olacağı bir yere giderken kontrol ederiz. Yurt dışına gittiğinizde hava durumunu anlamak için bu kelimeleri bilmeniz gerekir. Olası hava ol..

210    |   0  


İngilizce Çok Sık Kullanılan Hobiler

İngilizce hobiler hakkındaki kelimeler, hobilerimizi başka birine anlatırken veya onların hobilerini sorarken kullandığımız kelimelerdir. Karşımızdaki kişinin bir şeye ilgisinin olup olmadığını sorulmak istendiğinde hobi kelimeleri kullanılır. Yapılan sporlar ve sanatlar hobile..

381    |   0  


B1-B2 Seviye İngilizce Kitap

B1-B2 seviye İngilizce kitap okumak İngilizce telaffuzunuzu geliştirir. Aynı zamanda yeni İngilizce kelimeler öğrenmenize katkı sunar. Kelime öğrenmenin en doğru yolu İngilizce kitap okumaktır. Orta seviyedeki kişilere uygun olan kitaplarda başlangıç seviyesine gö..

1104    |   0