Educall Sisteminin Faydaları

Educall telefon üzerinden İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı sunan bir online İngilizce konuşma kursudur. Özellikle “Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyen kişilerin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Educall, birçok avantajıyla al..

12240    |   0  


İngilizce Konuşma Derslerine Hangi Seviyede Başlamalı

İngilizce konuşma derslerine başlamadan önce derslere hangi seviyeden başlamamız gerektiğini bilmemiz gerekir. Bunun için doğru ve güvenilir bir seviye tespit sınavından geçmek çok önemlidir. İngilizce seviyeleri farklı eğitim kurumlarında farklı ..

12337    |   0  


International Women's Day

  Do you know the history of 8 March World Women’s Day, which was begun to be celebrated under the name of “International Women’s Day” in Turkey in 1921 for the first time, and which is defined as "International Women's Day" or "International Wo..

11388    |   0  


Kadınlar Günü'nün Hüzünlendiren Hikayesi

Türkiye’de ilk kez 1921 yılında “Emekçi Kadınlar Günü” adıyla kutlanmaya başlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından “Dünya Kadınlar Günü” ya da “Dünya Emekçi Kadınlar Günü” adıyla tanımla..

1897    |   1  


Mesleki İngilizce Derslerinin Özellikleri

İngilizce, bütün dünyada geçerliliği olan yabancı bir dildir. Günümüzde İngilizce öğrenmenin gerekliliği artık herkes tarafından bilinmektedir. Ülkemizde de iyi bir İngilizce altyapısına sahip bunun yanısıra da konuşma becerisini ilerleten..

8524    |   0  


İngilizce Aksanınızı Nasıl Geliştirirsiniz

İngilizce Aksanınızı Nasıl Geliştirirsiniz? Bir dili akıcı konuşmak ne kadar önemliyse güzel bir aksanla konuşmak da önemlidir. Örneğin; Türkçe konuşan bir yabancıyı düşünelim. Bir çırpıda yabancı olduğunu kelimeleri söyleyi..

11773    |   0  İngilizce En Çok Kullanılan Kısaltmalar

Oyunlarda ya da sosyal medyada en çok kullanılan İngilizce kısaltmaları  sizler için derledik. Artık İngilizce kısaltmalar kullanabilir, gördüğünüz kısaltmaların ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. AFK   -   away from k..

13584    |   1