İngilizce Kelimeler Öğrenme Yöntemleri Nelerdir?

Dil öğrenimi sürecinde İngilizce kelimeler öğrenme yöntemlerini doğru uygulamak önem taşımaktadır. Çok sayıda dil öğrenme yöntemi içerisinde kalıcı öğrenmeyi sağlayan metotlar önemlidir. İngilizce de dahil bir dili öğreni..

513    |   0  


Yeni Dil Öğrenme Metodu: Online İngilizce Konuşma

İngilizce dil öğrenimi ciddiye alınması gereken çalışmalar arasında yer alıyor. Yeni öğrenilen bir dilin sürekli olarak pratikle desteklenmesi ve kalıcılığının sağlanması oldukça önemli. Türkiye’de yapılan dil yeterliliğini öl&cced..

444    |   0  Eğlenerek İngilizce Öğrenmek İstiyorum

Eğlenerek İngilizce öğrenmek için tercih edilen farklı yöntemler de öğrenme sürecini yakından etkiliyor. İngilizce öğrenme yöntemleri arasında kalıcı olanları ise en çok tercih edilenler arasında yer alıyor. Eğlenerek İngilizce &o..

649    |   0  


İŞ İNGİLİZCESİ VE EDUCALL

İş İngilizcesi denilince sanki farklı bir dil gibi görünse de aynı dilin mesleki terimler ve kısaltmalarını kapsamaktadır. Dünyada en çok kullanılan ve hemen her ülkede işlerinizi rahatlıkla halledebileceğiniz bir dildir İngilizce. Bu sebeple mesleki İn..

470    |   0  


İngilizce Konuşmak, Eğitim Teknolojileriyle Mümkün!

İngilizce konuşmak her alanda her aşamada sizleri İngilizce konuşamayan ve anlayamayan kişilerden bir adım öne çıkaracaktır. Ulusal dil olarak kabul görmüş olan İngilizceyi, kavramanız ve konuşmanız için aslında yapacaklarınız çok kolay! Nerede ol..

1470    |   0  


Seymen Koleji Educall'u Anlatıyor

Geçtiğimiz dönem misafir öğrencimiz olarak sistemimizi tanımak için bize öğrencilerini yönlendiren Seymen Koleji yöneticileri ve velilerinden aldığımız olumlu tepkiler, Educall olarak ne kadar doğru ve ihtiyaç duyulan bir alanda hizmet verdiğim..

3903    |   0  


Educall Nedir

Educall, telefon ile ya da online olarak İngilizce konuşma pratiği yapmanızı sağlayan bir yabancı dil eğitim sistemidir. Yurt dışında uzun zamandır yaygın olarak kullanılan bir yabancı dil öğrenme metodu olan konuşma ağırlıklı pratik sayesinde Educall, yabancı dil ö..

4850    |   0