Money Idioms and Expressions

Is it difficult to learn new words every day? If it becomes a habit only with a few words a day, it will become easier than it seems. Especially, learning idioms may be tough because they have a literal meaning beyond the words making them up. However, idioms are commonly used in everyday English an..

592    |   0  İngilizce Whatsapp Durumları ve Türkçe Anlamları

İngilizce Whatsapp durumları ve Türkçe anlamları whatsapp uygulamasında durum paylaşmak isteyenlerin yardımına koşuyor. Whatsapp uygulaması günümüzde hayatımızın her anında yer alıyor. Gün içerisinde ruh halimizi ya da meşgul olduğumuz akti..

17635    |   0  İngilizce Kendinizi ve Ailenizi Doğru Bir Şekilde Tanıtma

İngilizce kendini tanıtma dil eğitiminde merak edilen ve önemli olan konulardan bir tanesidir. Hangi ortamda bulunursanız bulunun kendinizi ortamdaki insanlara tanıtma ihtiyacı duyarsınız. Yeni biriyle tanıştığınızda kendinizi doğru bir şekilde tanıtabilmeniz gerekmektedir. Bu ..

17448    |   0  


Idioms with Words of Time

Is it easy to learn idioms and remember them? It is tough to keep many of them in our minds; however, a little practice may be helpful. Each week in a month, you can try to use at least five different idioms in different situations. How quickly you remember idioms depends on the frequency ..

804    |   0  


Yiyeceklerle Oluşturulan Deyimler

Sevgili Educall okurları, bugün birlikte yiyeceklerle oluşturulan deyimlere, anlamlarına, cümle içerisinde nasıl kullanıldıklarına göz atacağız. Hoşunuza gidecek ve kullanabileceklerinizi not tutmanız için defterlerinizi hazırlayın. Haydi başlayalım! A ..

548    |   0