Yiyeceklerle Oluşturulan Deyimler

Sevgili Educall okurları, bugün birlikte yiyeceklerle oluşturulan deyimlere, anlamlarına, cümle içerisinde nasıl kullanıldıklarına göz atacağız. Hoşunuza gidecek ve kullanabileceklerinizi not tutmanız için defterlerinizi hazırlayın. Haydi başlayalım! A ..

553    |   0  
Seyahat İngilizcesi ve Seyahatte Kullanılan Kelimeler

Seyahat İngilizce’si İngilizce konuşulan bir ülkeye seyahat edenler için bu aşamada kurtarıcı oluyor. Yurt dışına seyahat etmek isteyenler için seyahat edilecek ülkedeki yabancı dilin az da olsa anlaşılabilmesi ve isteklerin de anlatılabilmesi gerekiyor. G&..

5243    |   0  


Time Idioms

Time flies on Educall, doesn’t it? Certainly, it does, and we don’t understand how time passes while we are talking to our students. Today, we will learn a few time idioms. You may have seen some of them before, but I believe it will be a good practice especially for our ultra-busy stude..

800    |   0  


Neden Online Eğitimde Educall Daha Başarılı?

COVID-19’ un da ortaya çıkmasıyla beraber sosyal ortamdan dijitale geçişi hızlanan alanlardan birisi de eğitim. Peki, COVID-19 ve online eğitim bize neler öğretti? Aslında pek çok özel okulun bu sınavı geçemediğini çocukların eğitiminin..

473    |   0