İngilizcede En Sık Yaptığımız 5 Hata

Dünya üzerinde İngilizce öğrenen binlerce insan var. Anadilimizi konuşurken bile hatalar yapıyorsak İngilizce konuşurken de hata yapmamız çok normal. İngilizce ve Türkçenin aynı dil ailesinden olmadığını da göz önünde bulundurursak aradak..

738    |   0  


EASY ENGLISH BOOKS FOR LEARNERS I

When you search on the Internet, you will find various sources and ways to practice and learn English. However, reading is one of the best ways to improve your English language skills. You can acquire new vocabulary, explore new structures, discover new expressions, and really get a feel for the lan..

999    |   0  
Should / Could / Would Arasındaki Fark Nedir?

‘Modal’ fiiller İngilizce öğrenirken sizin için tam bir baş ağrısı olabilir. Türkçe’de İngilizcedeki gibi ihtimal ve olasılık durumunu anlatmak için ayrıca kullanılan yardımcı fiiller mevcut değildir. Bunun yerine biz fiile eklediğimiz ..

10013    |   0  UNIQUE PLACES IN THE WORLD II

Hope you enjoyed the first part of Unique Places in the world and discovered new places. Today, we will complete the list to the seven. You will need new destinations to go next summer. When the pandemic disease period ends, most travelers will seek for new adventures. So, we picked really mesm..

717    |   0  


TÜRKÇE DÜŞÜNÜP İNGİLİZCE KONUŞMAK MÜMKÜN MÜ?

Herkese merhaba! Bugün hemen hemen hepimizin dil macerasına başlarken yaşadığı bir sorundan ve neler yapabileceğimizden bahsedeceğim size. Birisiyle İngilizce konuşurken ve o kişiyi dinlerken duyduğumuz ve söyleyeceğimiz her şeyi Türkçeye çevirmeye ç..

895    |   0