İngilizce Konuşma Sınavı Nasıl Yapılır?

Bir dili öğrenmek için gereken becerileri okuma, yazma, dinleme ve konuşma şeklinde sıralarsak bunların içinde konuşma becerisi diğerlerine göre en zor kazanılan yetidir desek yanılmış olmayız. Günümüzde İngilizce konuşma sınavları kimi zaman y&..

10564    |   2  


Konuşma dersleri işe yarıyor mu?

Yabancı dil öğrenirken temelde edinebileceğimiz 4 beceri vardır. Bunların ikisi alıcı (okuma ve dinleme) ikisi de üretici (yazma ve konuşma) becerilerdir. Yabancı dil Konuşma becerisi bu becerilerin edinme açısından en zor olanlarından biridir, çünkü &o..

5486    |   0  


İngilizce Günlük Konuşma Kalıpları

Her gün karşılaşabileceğimiz selamlaşma, alışveriş ya da yemek sipariş etme gibi diyalog örnekleri ile günlük hayatta karşılaşabileceğiniz konuşma örneklerini inceleyebilirsiniz. İngilizce selamlaşma, İngilizce adres/yol tarifi sorma ve yol tarif etme kon..

106582    |   8  


İngilizcesi Az Bilinen Renkler

Türkçesini bile çok az kişinin bildiği, birçoğunu sadece elbise rengi olarak bildiğimiz bazı renkleri, İngilizce karşılıklarıyla birlikte veriyoruz. Hem İngilizce kelime haznenizi genişletecek, hem de bildiğiniz renkler kartelasına yeni renkler ekleyeceksiniz...

14446    |   0  Educall Nedir

Educall, telefon ile ya da online olarak İngilizce konuşma pratiği yapmanızı sağlayan bir yabancı dil eğitim sistemidir. Yurt dışında uzun zamandır yaygın olarak kullanılan bir yabancı dil öğrenme metodu olan konuşma ağırlıklı pratik sayesinde Educall, yabancı dil ö..

3661    |   0  


Idioms About Emotions

go off the deep end: tepesinin tası atmak, küplere binmek She will go off the deep end if her husband leaves the kitchen in a mess again. go to pieces: paramparça olmak, yıkılmak Jack nearly went to pieces when his son died in a car crash. head over heels in love: sırıls..

1858    |   0