Mesleki İngilizce Derslerinin Özellikleri

İngilizce, bütün dünyada geçerliliği olan yabancı bir dildir. Günümüzde İngilizce öğrenmenin gerekliliği artık herkes tarafından bilinmektedir. Ülkemizde de iyi bir İngilizce altyapısına sahip bunun yanısıra da konuşma becerisini ilerleten..

9740    |   0  


İngilizce Aksanınızı Nasıl Geliştirirsiniz

İngilizce Aksanınızı Nasıl Geliştirirsiniz? Bir dili akıcı konuşmak ne kadar önemliyse güzel bir aksanla konuşmak da önemlidir. Örneğin; Türkçe konuşan bir yabancıyı düşünelim. Bir çırpıda yabancı olduğunu kelimeleri söyleyi..

13759    |   0  İngilizce En Çok Kullanılan Kısaltmalar

Oyunlarda ya da sosyal medyada en çok kullanılan İngilizce kısaltmaları  sizler için derledik. Artık İngilizce kısaltmalar kullanabilir, gördüğünüz kısaltmaların ne anlama geldiğini öğrenebilirsiniz. AFK   -   away from k..

37867    |   2  


İngilizce'de En Çok Kullanılan 100 Kelime

İngilizce'deki en yaygın 100 kelimeden oluşan aşağıdaki liste İngilizce öğrenmeye yeni başlayanlar için kaynak niteliğinde kullanılabilir. Bu kelimeler en sık karşılaşılacak kelimeler olduğundan bu kelimeleri sadece bildiğinizden ve nasıl telaffuz edileceklerinden..

451944    |   25  


Hayvanlarla İlgili İngilizce Deyimler

Türkçe’de olduğu gibi İngilizce’de de hayvanlarla ilgili birçok deyim yer almakta. Hatta bazıları Türkçedeki deyimlere oldukça benzemekte. Sizin için bu deyimlerden ilginç olan 5 tanesini resimli örnekler ile derledik. 1- Bu..

9232    |   0  


İngiliz ve Amerikan İngilizcesi Arasındaki Farklar

Günümüzün evrensel dili olan ve tarihi çok eskiye dayanan İngilizce, her ne kadar en çok Amerika’da konuşuluyor olsa da kökeni Birleşik Krallık’a aittir. Medyada ve edebiyatta hakimiyetini sürdüren İngiliz İngilizcesi ile daha &ccedi..

17536    |   2  


Seymen Koleji Educall'u Anlatıyor

Geçtiğimiz dönem misafir öğrencimiz olarak sistemimizi tanımak için bize öğrencilerini yönlendiren Seymen Koleji yöneticileri ve velilerinden aldığımız olumlu tepkiler, Educall olarak ne kadar doğru ve ihtiyaç duyulan bir alanda hizmet verdiğim..

3587    |   0