İngilizce Kelimeler Öğrenme Yöntemleri Nelerdir?

Dil öğrenimi sürecinde İngilizce kelimeler öğrenme yöntemlerini doğru uygulamak önem taşımaktadır. Çok sayıda dil öğrenme yöntemi içerisinde kalıcı öğrenmeyi sağlayan metotlar önemlidir. İngilizce de dahil bir dili öğreni..

923    |   0  


Informal English Expressions IV

Hello, dear English learners and speakers! How did you wake up today? Probably, you checked your phone and said morning everyone in Turkish. As you are surrounded by Turkish everywhere, you will say talking English is not possible. So, today I will suggest you to firstly reorganize your house and th..

572    |   0  


Out İle Oluşturulan Fiil Grupları T - Z

Sevgili Educall öğrencileri ve okuyucuları, bugün sizinle hepimizin başına dert olmuş söyleceğimiz her şeyi önce Türkçe düşünüp sonra İngilizce’ye çevirme alışkanlığımızı nasıl azaltabileceğimizi konuşacağız. Öncel..

541    |   0  


Yeni Dil Öğrenme Metodu: Online İngilizce Konuşma

İngilizce dil öğrenimi ciddiye alınması gereken çalışmalar arasında yer alıyor. Yeni öğrenilen bir dilin sürekli olarak pratikle desteklenmesi ve kalıcılığının sağlanması oldukça önemli. Türkiye’de yapılan dil yeterliliğini öl&cced..

737    |   0  
Informal English Expressions III

Have you ever realized that you don’t speak English like other Greek, Italian English speakers?  You may think that your English level is very high but what about speaking? Speaking is not a programmed or controlled action like writing or reading. I remember the first days when I started ..

574    |   0  


Out İle Oluşturulan Fiil Grupları P - S

Sevgili okurlarımız, kitap okuma alışkanlığınız ne durumda? Günde en az 10 sayfa okuyabiliyor musunuz? Türkçe yaptığınız okumaların yanısıra İngilizce okumalar da yapıyor musunuz? Eğer henüz İngilizce okumaya hazır değilim diyorsanız yolunda çok ba..

570    |   0