Yiyeceklerle Oluşturulan Deyimler

Sevgili Educall okurları, bugün birlikte yiyeceklerle oluşturulan deyimlere, anlamlarına, cümle içerisinde nasıl kullanıldıklarına göz atacağız. Hoşunuza gidecek ve kullanabileceklerinizi not tutmanız için defterlerinizi hazırlayın. Haydi başlayalım! A ..

145    |   0  
Seyahat İngilizcesi ve Seyahatte Kullanılan Kelimeler

Günlük hayatta yabancı dilin sürekli artan kullanımı, yabancı dil öğrenmeyi adeta zorunlu hale getiriyor. Dünya genelinde en yaygın diller arasında yer alan İngilizce dili de artık her alanda karşımıza çıkıyor. Yurt dışına seyahat etmek isteyenler i&c..

163    |   0  


Time Idioms

Time flies on Educall, doesn’t it? Certainly, it does, and we don’t understand how time passes while we are talking to our students. Today, we will learn a few time idioms. You may have seen some of them before, but I believe it will be a good practice especially for our ultra-busy stude..

139    |   0  


Neden Online Eğitimde Educall Daha Başarılı?

COVID-19’ un da ortaya çıkmasıyla beraber sosyal ortamdan dijitale geçişi hızlanan alanlardan birisi de eğitim. Peki, COVID-19 ve online eğitim bize neler öğretti? Aslında pek çok özel okulun bu sınavı geçemediğini çocukların eğitiminin..

104    |   0