Past Continuous Tense Kullanımı ve Örnekleri

Past Continuous Tense Kullanımı ve Örnekleri Bugün hepimizin aşina olduğu ama tam olarak nasıl kullanıldığından emin olamadığımız bir konu olan Past Continuous Tense'i hep beraber tekrar edeceğiz. Zamanlar arasında gerçekten yaygın olan bir zamandır. Türk..

259    |   0  
İngilizce Bayraklar ve İsimleri

İngilizce bayrak isimleri, kişinin entelektüel bilgisi açısından büyük bir önem taşır. Mümkün olduğunca fazla sayıda İngilizce bayrak isimleri bilmek yararlıdır. Nitekim İngilizce bayrak isimleri oldukça kolay bir konu olup, öğrenciyi asl..

174    |   0  


Idioms and Expressions About Sleeping

How much per cent of our life do we sleep? According to studies, we spend about one-third of our life either sleeping or attempting to do so. Aligning with this big percentage, sleeping is vital for good health and well-being throughout our life. Having enough quality sleep at the right times mainta..

191    |   0  


Tag Questions (Değil mi?)

Tag questions diğer adıyla ‘değil mi’ soruları, İngilizce’de bir cümleyle başlayıp sonrasında kısa bir soru yapısıyla devam eden özel bir cümle grubudur. Bu tarz soruları karşımızdaki kişiden onay almak istediğimizde sorarız. Örneğin, ‘Y..

176    |   0