Can ve Can’t Yapısının Kullanım Alanları

Can ve Can’t yapılarına hepimizin günlük kullanımdan bir noktaya kadar aşina olduğumuza eminim. Bu yapıları görür görmez aklımıza gelen ilk durum yeteneklerden ve yapabildiğimiz işlerden bahsederken kullanıldığı halidir. Can grameri yapabildiğimiz yeten..

185    |   0  YouTube Channels for Kids

When it comes to learning English, kids have an advantage over adults. They acquire the language easily, just by interacting with the native speakers constantly. If they live in another country, they acquire the language perfectly without any courses or any lessons. This might be the best way to lea..

237    |   0  There is/There are Türkçe Konu anlatımı

There is / there are İngilizce günlük konuşma ve yazı dilinde oldukça sık kullanılmaktadır. There is Türkçe Konu Anlatım There is / there are Türkçe karşılığı tekil bir nesne için “var” ve “bulunmaktadır” şek..

222    |   0  


İngilizce’de “The, A, An”

Bugün bloğumuzda bahsedeceğimiz konu aslında dilimizde olmayan bir gramer kuralı olduğu için öğrencilerin İngilizce öğrenirken başlangıçta kullanmayı unuttukları yapılardır. Ama aslında en çok kullanılan ve dil bilginizi en çok gösteren..

190    |   0  Why Don’t You Take a Look at These Sitcoms?

Laughter is always the best medicine. So maybe it can be a good teacher as well. In this blog post, I will recommend three fun sitcoms that you can watch, relax and learn English without noticing them. Sitcoms are a good way to learn natural conversation, slang, and phrasal verbs. They will teach yo..

448    |   0