İngilizcede Sebep Belirten Bağlaçlar

Bağlaçlar günlük hayatta ve yazı dilinde gerçekten çok önemli dil yapılarıdır. Özellikle akademik ve resmi bir yazı yazıyorsanız, kullandığınız bağlaçlar yazılarınızı çok daha profesyonel ve etkileyici yapacaktır. Bu sebeplerde..

220    |   0  Instagram for Learning English 2

We have new pages for you to learn English through a very common social media platform Instagram. By using this platform, you can get so much information in a short time constantly. You can be exposed to new words in a second and you can learn those words without realizing. This is the best way to l..

253    |   0  


Önemli Zıtlık Belirten Bağlaçlar

Bağlaçlar tek başına cümlenin anlamını değiştiren ve konuşmaya yön veren kelime yapılarıdır. Tek başlarına bile bir anlama sahiptirler ve kullanıldıkları cümlenin akışını değiştirebilirler. Bundan dolayı bir dili öğrenirken bağlaçlarını da..

228    |   0  Webtoons for English

Learning English doesn’t have to be a chore. You can make it fun with various methods from the comfort of your house. If you like cartoons, animes, and arts; this blog is just for you. I suggest you try out Webtoons for learning English and enjoy the process. Moreover, you don’t have to ..

225    |   0  


İngilizce Sözler: Ünlü Sözleri ve Anlamları

İngilizce sözler, ünlü sözleri ve özlü sözler dilin kültürel ve teknik yapısını öğrenirken oldukça yardımcıdır. İngilizce sözler günlük hayatta motive edici ve ilham verici olmanın yanı sıra cümle kuruluşunu ve..

1136    |   0  


Present Perfect Simple Tense Nasıl Kullanılır?

Hepimizin duyduğu, hatta daha önceki İngilizce derslerinizden hatırlayacağınız bir konu olan Present Perfect Simple Tense konusuna detaylı bir şekilde bakacağız. Present Perfect Simple Tense anlam olarak kavraması zor bir yapı olabilir. Çünkü bu gramerin direk bir &..

674    |   0