İngilizce Lezzetli Yemek Tarifleri

İngilizce yemek tarifleri, İngilizcenin günlük hayatta kullanımı açısından çok güzel bir fırsattır. İngilizce yemek tarifleri sayesinde kişi, öğrenmekte olduğu yabancı dili gündelik hayatında, keyifli bir şekilde kullanarak çok daha iyi bi..

903    |   0  


How to Talk About Hobbies Naturally

If you are learning a new language, the most important thing is to talk naturally and convey your message the way you want. We all should strive to sound like native speakers and improve our knowledge of vocabulary, grammar, and context. In this blog post, I will try to show you how to have a conver..

303    |   0  


Can ve Can’t Yapısının Kullanım Alanları

Can ve Can’t yapılarına hepimizin günlük kullanımdan bir noktaya kadar aşina olduğumuza eminim. Bu yapıları görür görmez aklımıza gelen ilk durum yeteneklerden ve yapabildiğimiz işlerden bahsederken kullanıldığı halidir. Can grameri yapabildiğimiz yeten..

240    |   0  YouTube Channels for Kids

When it comes to learning English, kids have an advantage over adults. They acquire the language easily, just by interacting with the native speakers constantly. If they live in another country, they acquire the language perfectly without any courses or any lessons. This might be the best way to lea..

354    |   0  There is/There are Türkçe Konu anlatımı

There is / there are İngilizce günlük konuşma ve yazı dilinde oldukça sık kullanılmaktadır. There is Türkçe Konu Anlatım There is / there are Türkçe karşılığı tekil bir nesne için “var” ve “bulunmaktadır” şek..

323    |   0