İngilizce Mutfak Eşyaları İsimleri

İngilizce mutfak eşyaları isimleri, yurtdışında yaşamayı ya da okumayı hedefleyen insanların öğrenmeleri gereken çok önemli isimlerdir. Çünkü İngilizce mutfak eşyaları isimleri, yurtdışında yaşayacağınız evi kurarken  almanız gereken temel..

158    |   0  Collocations with Make

Collocation is a group of words that are commonly used together. For example, we use the adverb ‘well’ with the verb ‘go’ very often or we use ‘try’ with the word ‘best’ like ‘Try your best!’. Collocations are an important part of speech be..

104    |   0  


Twitter Kullanarak İngilizce Öğrenilir Mi?

Günümüzün teknolojik dünyasında artık her yerden İngilizce öğrenebilmek mümkün. Özellikle Twitter İngilizce, İngilizce diziler, filmler ve oyunlar öğrencinin İngilizce öğrenmesine çok büyük yardımı olan kaynaklardır...

118    |   0  


Sağlık Sorunlarından Nasıl Bahsederiz?

Rahatsızlandığınızda bunu İngilizce’de nasıl dile getirebileceğinizi biliyor musunuz? Pek çok İngilizce dersinde üzerinde kolay olduğu düşünülerek durulmayan hastalıklar konusu aslında pek çok konudan daha önemlidir. Özellikle de yurtdı..

162    |   0  
Different Ways To Tell You Are Happy

Do you sometimes feel that the word ‘happy’ is not good enough to explain how much you are happy? When this happens to you, it is good to know and use various idioms and expressions such as ‘on cloud nine’ (extremely happy). It is not easy to find the most suitable expression..

134    |   0