How to Improve Your Grammar

Grammar is something that stresses many students out, as it can be quite confusing and complicated. However, correct grammar is important for you and your success, both as a student and as a future employee. It is good to know some simple methods to improve your grammar skills. Here are some basi..

444    |   0  


Best Ways to Practice Listening Skills

Listening has always been challenging for English learners. Since there are numerous English accents, it makes it harder to get your ear used to distinct articulations. However, fortunately, due to the development of technology, there are available ways to work on improving your listening skill..

337    |   0  


İngilizce Kısaltmalar ve Türkçe Anlamı

Türkçede olduğu gibi İngilizcede de kısaltılan kelimeler vardır. Bu makalemizde sizlere İngilizce kısaltmalar ve Türkçe anlamları hakkında detaylı bilgiler vereceğiz. İngilizce kısaltmalar hemen hemen çoğu kişinin aklını karıştırıyor. Kalıp şe..

571    |   0  


Netflix İngilizce Öğrenme Film Önerileri

İngilizce öğrenme sürecini hızlandıran Netflix film önerileri hakkında açıklamalar yapacağız. Özellikle son zamanlarda en popüler filmleri izleyerek İngilizce öğrenebilirsiniz. Netflix İngilizce öğrenme için yapılması gereken ç..

999    |   0  


Evde İngilizce Öğrenmek İçin Neler Yapabilirsin?

Evde İngilizce öğrenmek için oldukça kararlı olmanız ve düzen çalışmanız gerekiyor. İngilizce öğrenmek zor değildir. Önemli olan sizin bu alana karşı ilgi duymanızdır. Eğer İngilizce öğrenmek istiyorsanız makalemizi sonuna kadar okumal..

592    |   0  


Online İngilizce Eğitimi

En iyi İngilizce online eğitimi alarak kısa sürede istediğiniz seviyede konuşabilirsiniz. Bunun için sizler de Educall ile iletişime geçin. Yabancı dili tek başına öğrenmek biraz zaman alabilir. O sebeple online İngilizce eğitimi alarak İngilizce bilginizi gel..

524    |   0  


Effective techniques in Learning a Foreign Language

Learning a foreign language is a bit difficult because you enter a completely new task. You get to know new grammatical rules,words and structures that you didn't know before. Generally students face a lot of difficulties while learning a foreign language because they set up a lot of psycholo..

379    |   0  


İngilizcede En Sık Yapılan Gramer Hataları

İngilizcede en sık yapılan grammer hatalarını yapmamak ve doğrusunu öğrenmek için sizler de Educall ile eğitim alabilirsiniz. Profesyonel eğitmenleri ile online İngilizce pratiği yaparak hedeflediğiniz seviyeye gelebilirsiniz. İngilizcede sıklıkla yapılan grammer hatal..

559    |   0