Take a Look at Facebook

We all know that social media becomes popular each day. One of the reasons for that is the restrictions around the world. The more we are stuck at home, the more we start using social media. Therefore, in this blog, we want to offer you a good way to learn English while staying in your home safely. ..

246    |   0  


Fiilimsi Yapma Yöntemi Infinitive

Türkçe de türlü şekillerle yaptığımız bir dil kuralı olan fiilimsi konusunun İngilizcede Infinitive haline ayrıntılı bir şekilde bakacağız. Daha önceki yazımızda yine İngilizcede bir fiilimsi yapma yöntemi olan Gerund konusunu işlemiştik. Bu blog yaz..

233    |   0  


Gerund ve Infinitive Konu Anlatımı

Gerund ve Infinitive, fiilleri bağlayarak arka arkaya kullanmayı sağlayan ulaç ve mastarlardır. İngilizcede tek başına  fiil kullanımı yanı sıra fiil kullanımı bazen gerund bazen infinitive ile sağlanır. Bu kalıpları öğrenmek konuşmayı kolay kılar. Gerund infini..

759    |   0  İngilizce Speaking Eğitimi

İngilizce speaking konusu İngilizce konuşmaya karar veren ya da İngilizce öğrenmek isteyenlerin ortak sorunlarından birisi olarak gündeme geliyor. İngilizce konularının öğrenilmiş olması İngilizce speaking kategorisinde de etkinliğini gösteriyor. İş mülakatla..

306    |   0  


Learning English by Using Instagram

Instagram is an app you can use to share pictures of yourself and you can also see what others share. It is a visual app which your eyes can have a feast. Due to this quality, Instagram is getting more popular. People from all ages and nationalities are using Instagram all the time. If you are one o..

191    |   0  


İngilizce Tavsiye Verme Yolları

Bir dil aslında hiçbir zaman sadece gramer kurallarından ya da kelimelerden oluşmaz. Bulunduğunuz ortamdan, konuştuğunuz kişiye göre konuşma stiliniz değişir. Patronunuzla konuşma şekliniz ile arkadaşınıza kullandığınız tonlama, kelimeler hatta gramerler bile farklı d..

373    |   0