Different Ways To Tell You Are Happy

Do you sometimes feel that the word ‘happy’ is not good enough to explain how much you are happy? When this happens to you, it is good to know and use various idioms and expressions such as ‘on cloud nine’ (extremely happy). It is not easy to find the most suitable expression..

162    |   0  


Kıyafetler Hakkında Nasıl Konuşuruz?

Giydiğimiz kıyafetlerden İngilizce nasıl söz edebiliriz? Anlık bir durumdan söz ettiğimiz için ‘to be (am, is, are) + wear-ing’ yapısını kullanarak kendi giydiğimiz veya başkasının giydiği kıyafetleri anlatabiliriz. Özellikle de alışverişle aranız..

217    |   0  


İngilizce Speaking Geliştirme Yolları

Online İngilizce speaking eğitimleri, İngilizce konuşma yetisini geliştirmek isteyen kullanıcıların birinci tercihi haline geliyor. Özellikle karantinada evlerinde oturmaktan sıkılan insanlar, boş vakitlerinde kendilerini geliştirmenin yollarını arıyor. Bu anlamda çoğu ki..

205    |   0  Simple Past Tense Konu Anlatımı

Bugünkü konu anlatım yazımız, İngilizcede en çok kullanılan zamanlardan biri olan Simple Past Tense ile alakalı. Simple Past Tense, İngilizcenin doğru ve etkin kullanımı açısından kavranması gereken olmazsa olmaz bir konudur. Çünkü yazı dilin..

331    |   0  


What Should You Do To Have A Healthier Life During the Pandemic?

Having a healthy diet is more important than previous times during the pandemic. You should be careful about your diet if you want to have strong stamina. What is a healthy diet? Eating only vegetables? Eating a lot of fruits? Eating excessively or depriving yourself of many foods doesn’t impr..

151    |   0