Educall Nedir

Educall, telefon ile ya da online olarak İngilizce konuşma pratiği yapmanızı sağlayan bir yabancı dil eğitim sistemidir.

Yurt dışında uzun zamandır yaygın olarak kullanılan bir yabancı dil öğrenme metodu olan konuşma ağırlıklı pratik sayesinde Educall, yabancı dil öğrenenlerin ülkemizdeki en büyük eksiği olan “anlıyorum; ama konuşamıyorum” problemine kesin bir çözüm sunar.

Çoğu yabancı olan eğitmenleri sayesine ana dili İngilizce olan öğretmenler ile konuşma pratiği yapmanızı sağlayan Educall, İngilizce gramer seviyeniz ve kelime dağarcığınıza göre belirlenen konular ile her derste seviyenizin daha ilerlemesini amaçlar.

10, 15 ve 25 dakikalık dersler ile kendi programınızı yaratabildiğiniz sistemimizde sizin için uygun olan gün ve saatte öğretmenlerimiz sizi telefon ya da internet aracılığı ile arayarak önceden sizin İngilizce seviyeniz göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan konular hakkında konuşmanızı sağlayıp düzenli konuşma pratiği yapmanıza imkan verir.

Online İngilizce konuşma kursu Educall ile siz de hemen İngilizce konuşma pratiği derslerinize başlayabilir, İngilizcenizi anlıyorum ama konuşamıyorum seviyesinden ana diliniz gibi İngilizce konuşur seviyesine yükseltin.

Ders seçeneklerimizi ve programlarımızı görmek için bu bağlantıya tıklayabilirsiniz.

5320    |   0