Online İngilizce Dersleri İngilizcenizi Geliştirmenize Nasıl Yardımcı Olur?

Ülkemizdeki yabancı dil eğitiminin en eksik yanlarından biri her şeyden önce pratik yapma imkanı sunamaması. Ancak bu durumun yalnızca bizim ülkemizde yaşanan bir eksiklik olduğunu da düşünmemek gerek.

Söz konusu yabancı dil eğitimi olduğunda gerek kurslar, gerek eğitim merkezleri, gerekse özel eğitmenler çoğu zaman gramer ağırlıklı olan ders programında pratik için çok az imkan bulabiliyor ve kursiyerler ya da öğrenciler de kurs süresi tamamlandıktan sonra kimi zaman yıllarca öğrendikleri yabancı dili kullanmayıp bir zamanlar çok iyi bildikleri gramer kurallarını dahi unutabiliyorlar.

Eğer iş hayatınızda ya da öğrencilik yıllarınızda aktif olarak İngilizce konuşmuyorsanız ya da günlük yaşamınızda konuşma pratiği yapmaya fırsat bulamıyorsanız sizin de yakın bir gelecekte İngilizce bilginizin köreleceğini rahatlıkla  öngörebiliriz.

İşte Educall gibi yabancı dil eğitim programları bu noktada devreye girerek sizin öğrendiğiniz yabancı dili kullanmanıza imkan vererek unutmanızın önüne geçiyor ve aktif yabancı dil kullanımı ile İngilizce pratik yapmanıza imkan sunuyor.

İngilizce Konuşma Seviyemi Nasıl Geliştirebilirim?

Öğrendiğiniz yabancı diliniz ne kadar iyi olursa olsun; eğer çok küçük yaşta eğitiminiz başlamadıysa veya ana diliniz ile birlikte aynı dönemde ikinci bir dil de öğrenmeye başlamadıysanız özellikle konuşma seviyeniz, okuma ve yazma seviyenizden biraz daha zayıf kalacaktır. Ana diliniz olmadığı için ve doğal şekilde kullanarak pratik yapma imkanı çoğu zaman bulunmadığı için ikinci dil ya da yabancı dilinizi kullanma beceriniz okuma ve yazma becerinize göre daha zayıf ilerleyecek ve bu eksiklik çoğu zaman gramer ya da kelime çalışması (vocabulary) ile giderilmez.

İşte bu eksikliği gidermek ve yabancı dilde konuşma pratiğinizi artırarak İngilizce konuşma becerinizi geliştirmek için Educall’un yabancı eğitmenleri ile evinizin konforunda ya da iş yerinizde dilediğiniz bir saat aralığında tamamen sizin belirleyeceğiniz bir program ile hemen eğitiminize başlayabilirsiniz.

Günde 10 - 15 ve 25 dakika seçenekleri ve haftanın 6 günü boyunca hizmet veren sistemimiz sayesinde önceden belirlenen konuşma konuları dahilinde, sizin belirlediğiniz zaman diliminde uzman eğitmenlerimizde aranarak dilediğiniz yerde ve zamanda konuşma pratiğinize başlayabilirsiniz.

Ders seçeneklerimiz hakkında daha detaylı bilgi sahibi olmak için hemen Educall’a ücretsiz üye olun.

6640    |   0