Educall Sisteminin Faydaları

Educall telefon üzerinden İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı sunan bir online İngilizce konuşma kursudur. Özellikle “Anlıyorum ama konuşamıyorum” diyen kişilerin İngilizce konuşma becerilerini geliştirmeyi amaçlayan Educall, birçok avantajıyla alışılagelmiş İngilizce kurslarının arasından öne çıkmaktadır. Peki nedir Educall’un avantajları ve konuşma kursunun faydaları?

  • Educall sloganı “her yerde, her zaman” olan bir İngilizce pratik kursu olarak size istediğiniz yerde istediğiniz zaman İngilizce konuşma pratiği yapma imkanı verir. Educall’da ders programınızı siz istediğiniz gün ve saati seçerek belirlersiniz. Böylelikle size sunulan kısıtlı seçeneklere bağlı kalmadığınız gibi dersinizi evde, işte, arabada, yolda, istediğiniz her yerde yapabilirsiniz.Ayrıca hafta 10, 15 ve 25 dakikalık paketler içerisinden hangisini haftada kaç gün alacağınızı siz belirlersiniz. Böylece bütçenize uygun programı kendiniz oluşturabilir, kursların zorunlu programlarına bağlı kalmazsınız.
  • Educall’da her seviyeden öğrenci için hazırlanmış olan konular mevcuttur. Size özel profilinize giriş yaparak ders saatinizden önce günün konusuna hazırlanabilir, yeni kelimeler öğrenebilir, farklı konular hakkında yeni şeyler öğrenerek genel kültürünüzü arttırabilirsiniz. Ayrıca Educall’da Genel İngilizce programı haricinde İş İngilizcesi, Hukuk, Tıp, Bankacılık, Pazarlama, Turizm vb. farklı uzmanlık alanları üzerinden de derslerinizi seçebilirsiniz. Uzmanlık alanlarına göre ayrılmış bu mesleki İngilizce dersleri profesyonel kariyerinizde de size rakiplerinizin önüne geçme fırsatı verecek.
  • Educall’da sizi dünyanın farklı yerlerinden arayan eğitmenlerle farklı aksanları tanıyıp bu aksanları anlama becerinizi geliştirebilirsiniz. Ağırlıklı olarak Native Speaker ( Ana Dili İngilizce Olan Kişiler) olmak üzere farklı ülkelerde İngilizce öğretmenliği yapan deneyimli eğitmenler eşliğinde hem konuşma hem de farklı aksanlarla anlama becerinizi geliştirerek dünyanın neresine giderseniz rahatlıkla İngilizce iletişim kurabilirsiniz. Böylece listening (dinleme) ve speaking (konuşma) egzersizlerinizi de aynı anda yapmış olursunuz.
  • Educall’da size ders yaptığınız eğitmenler dışında Türk danışman öğretmenler atanır. Danışman öğretmenler sizin derslere katılımınızı, gelişiminizi takip eder, eksiklerinizi tespit edip bunlar üzerine odaklanmanızı ve bu eksikleri nasıl giderebileceğiniz konusunda sizi yönlendirir. Bu sayede eğitim sürecinizi tek başınıza değil, size her anlamda destek olan uzman bir eğitmenle yürütürsünüz. Bu da Educall konuşma kursunun self-study derslerden ve diğer İngilizce konuşma uygulamalarından daha başarılı olmasını sağlar. Dersleriniz ve çalışmalarınız sizin bireysel çabanıza bağlı olsa da sizi kontrol eden ve yeri geldiğinde hatalarınızı göstererek düzelten bir eğitmenin de avantajlarından faydalanmış olursunuz.
  • Educall’da her dersten sonra eğitmenler size hem sözlü hem de yazılı geri bildirimlerde bulunur. Eğitmenler derslerden sonra yazdıkları eğitmen tespitlerinde yanlışlarınıza ve bu yanlışların doğrularına değinir. Bu sayede nerelerde yanlış yaptığınızı görebilir ve bir sonraki derslerinizde bu yanlışları yapmamaya özen gösterebilirsiniz.
  • Educall’da yaptığınız her ders kaydedilir ve sizde profiliniz üzerinden ses kayıtlarınızı dinleyebilirsiniz. Bu da size kendinizi dinleyerek yaptığınız hataları fark etme, ayrıca ilk görüşmeniz ve zaman geçtikçe yaptığınız görüşmeler arasındaki farkı görme imkanı verir.
  • Educall size konuşma pratiği yapma imkanının yanı sıra sistemde ye alan gramer testleri, kelime oyunları, deneme yazma gibi seçeneklerle diğer becerilerinizi geliştirmenize de yardımcı olur.
  • Educall hem öğreten, hem kazandıran bir sistemdir. Sistem üzerinde yapmış olduğunuz adımlarla puan toplayarak bu puanlarla hediyeler kazanabilirsiniz.
  • Educall uygulaması sayesinde bilgisayara gerek kalmadan da ders konularınızı görüntüleyebilir, test çözebilir, eğitmen tespitlerinizi okuyabilirsiniz.

Tüm bu avantajlar size cazip geldiyse web sitemize tıklayarak daha detaylı bilgi alabilir ve konuşma seviyenizi ölçmek için “ÜCRETSİZ DEMO DERS” başvurusunda bulunabilirsiniz.

14431    |   0