Neden Educall Language Academy?

Educall Language Academy, öğrencilerine eğitim sürecini alışılagelmiş sistemlerin dışına taşıyan yenilikçi bir öğretim programı sunar.

İngilizce öğrenmek için kursa gitmenize, kitap almanıza ve size dayatılan kıstasları takip etmenize gerek kalmaksızın; gününüzü, saatinizi ve hatta konunuzu kendiniz seçebileceğiniz bir sistem üzerinde, telefonunuzdan aranarak konuşma egzersizleriyle İngilizce öğrenirsiniz.

Türkiye’de ve farklı ülkelerde yaşamakta olan, yabancı ve Türk eğitmenlerimiz, günün konusunu işlemek üzere sizi programladığınız saat aralığında arar. Kısa süreli ısınma sohbetinin ardından, günün konusuna dair kelimeler, sorular ve verilmiş içerik üzerine konuşma dersinizi gerçekleştirirsiniz. İçerikler metin, resim ya da video olarak düzenlenmiştir. Sayfanızda bulunan günün konusu size hitap etmediğinde konuyu değiştirebilirsiniz. Ders planlarınız hazırlanırken, öğreneceğiniz sözcükler ve dil bilgisi yapıları sistemli bir şekilde düzenlenmiştir. Konu alternatifleriniz içerisinde eğitimini aldığınız seviye için uygun olan yapılar ve sözcükler birden fazla kez işlenmiştir. Bunun sebebi öğrenmeyi ezberci yapıdan çıkarıp kalıcı hale getirmeyi amaçlamaktır.

Dersleriniz dışında; hesabınızda bulunan kelime çalışmaya yönelik oyunları oynayarak kelime dağarcığınızı genişletebilir, dil bilgisi testlerini çözerek konu eksiklerinizi giderebilirsiniz.

Dersleriniz alanında yetkin olan eğitmenlerle yapılır ve sürekli aynı eğitmenle ders işlemezsiniz. Bunun yerine hemen her derste farklı bir eğitmenle konuşma dersiniz gerçekleşir. Eski yöntemlerden farklı olarak düzenlediğimiz sistemde, öğrencilerimiz farklı eğitmenlerle konuşarak dinleme ve konuşma becerisini büyük ölçüde geliştirirler.

Dersinizi gerçekleştirdiğinizde, görüştüğünüz eğitmen tarafından ders hakkında bir yorum alırsınız. Yanlış yaptığınız yerler varsa bunlar üzerine düzeltmeler ve çeşitli tavsiyelerle eğitiminiz desteklenir. Ayrıca her bir öğrencinin bir danışman eğitmeni bulunmaktadır. Danışman eğitmeniniz Educall Language Academy eğitim sürecinizde derslerinizi ve gelişiminizi takip eder, eğitim ve sistem ile ilgili konularda desteğinizi sağlar.

İngilizceyi anlıyorum ama konuşamıyorum dediğinizi biliyoruz ve bu konuda bilinenin aksine bir yöntem izleyerek sizi İngilizce konuşturuyoruz. Aslında her İngilizce seviyesinde bir şekilde konuşabilir, sahip olduğunuz bilgileri kullanabilir, aktif bir dil kullanıcısı olabilirsiniz. Siz de online konuşma derslerimize katılıp bugüne kadar öğrendiğiniz her şeyi sözcüklere ve cümlelere dökebilir, yeni bilgiler edinebilir, ingilizce konuşmanın ne kadar keyifli olduğunu görebilirsiniz. 

965    |   0