İngilizce Konuşmak, Eğitim Teknolojileriyle Mümkün!

İngilizce konuşmak her alanda her aşamada sizleri İngilizce konuşamayan ve anlayamayan kişilerden bir adım öne çıkaracaktır. Ulusal dil olarak kabul görmüş olan İngilizceyi, kavramanız ve konuşmanız için aslında yapacaklarınız çok kolay! Nerede olursanız olun iletişime geçip ister telefon ile isterseniz online derslerle İngilizce öğrenimini en güvenilir olarak Educall Academy aracılığıyla sağlayabilirsiniz. Teknolojinin gelişmesi ve her işin internet, akıllı telefonlar üzerinden gerçekleştirilebilmesi birçok alanda fayda sağlamıştır. Teknolojinin eğitim ve eğitim bilimlerine olan katkıları ise azımsanmayacak kadar önemlidir. Geçmişte bir şeyler öğrenmek için günlerce araştırma yapılmaktaydı. Günümüzde ise saniyeler içerisinde güvenilir bilgiye teknoloji ve internet sayesinde ulaşılmaktadır. Bu konu özellikle de İngilizce konuşmak isteyen kişilerin yararına olmuştur.

Educall Academy Öğrenciye Özel Program Sunar

İngilizce konuşmak, eğitim teknolojileriyle mümkündür ve istenilen her an güvenilir eğitimciler tarafından sizlere Educall Academy farkıyla sunulur. İngilizce biliyor fakat pratik olarak konuşmayı istiyorsanız, deneyimli bir ekipten destek alarak bu konuda kendinizi geliştirmeyi hedefleriniz arasına koymalısınız. Zira öğretim ve ders programı öncesinde sizlere uygulanacak iki test sonrasında belirlenecektir. Bu testlerden ilki İngilizce konuşma seviyenizi belirleyecektir. İngilizce konuşma seviyenizin belirlenmesi için sizlere kısa sorular yöneltecek olan eğitimciler, sorulara vermiş olduğunuz cevaplara uygun eksiklerinizi çıkarır. 2. aşama ve test ise online olarak, site üzerinden yapılacak olan gramer testidir. Gramer testi sonucunda sistemde yer alan yazılım ile gramer konu eksiklikleri belirlenir. Hangi gramerde yetersiz iseniz, o gramer hakkında konuşma konusu belirlenecektir. Daha sonra ise müsait olduğunuz zamanlara uygun ders programı yapılacak ve eksik olduğunuz İngilizce gramer konusuna göre konuşmalara odaklanılacaktır. Esnek saatler sayesinde eğitimcilerin uygun olduğu değil de, sizlerin müsait olduğu zaman içerisinde program uygulanır.

Ev Konforunda İngilizce Öğrenmek

Alanında uzman ve eğitimlerini başarılı ile tamamlamış deneyimli öğretmenlerle ev konforunda İngilizce öğrenmeye ne dersiniz? Educall Academy sizlere sunduğu eksiksiz ve kişiye özel İngilizce dersleri ile istediğiniz her an yanınızda. İngilizce konuşmak artık kurs kalabalığına girmeden, günlük sadece 10,15 ya da 25 dakikalık ders programları alarak mümkün. Ekibin ilk amacı zaten ilkokul yıllarından beri hayatınızda olan İngilizce dili öğrenme sorunsalını İngilizce dili edinme ile sizlere sağlamaktır.  Yıllardır hayatınızda olan İngilizceyi konuşmanız ve gramer eksiklerinize göre birebir dersler almanız amaçlı hizmet veren Educall Academy, zihninizde tercümeler sağlayarak direk olarak tepki vermeniz için de sizi hazırlar.

Toplum içerisinde sürekli “İngilizce anlıyorum ama konuşamıyorum” cümlesine denk gelmişsinizdir. İngilizce dili bu yüzden yalnızca gramer ya da dil bilgisinden ibaret değil, İngilizce konuşmak ile mümkündür. Educall Native Speaker eğitmenleri ve Danışman öğretmenleri ile yapacağınız görüşmeleriniz birebir ve size özeldir. Esnek saatler ile saat değişikliği yapabilir ve ders kaçırma sorunu yaşamazsınız. Eğitim teknolojileri ile eğitimi kişiye özel hale getiren bu uygulama, yetişkin veya çocukların sıkılmadan, evinden ya da iş yerinden dilediği yerde telefonda aldığı konuşma pratik dersleridir. Siz de sistemi deneyimlemek için ücretsiz deneme derslerine katılabilirsiniz. www.educall.com.tr adresinde ana sayfadaki bilgileri tamamlamanız yeterli. 

814    |   0