İngilizce Konuşturan Sistem Educall Eğitim Seminerleri Malatya İle Başlıyor

Türkiye’nin ilk tamamı yerli yatırım olan İngilizce konuşma kursu Educall, bu yıl ilk kez düzenleyeceği Doğu ve İç Anadolu Eğitim Seminerleri’ne Malatya ile başlıyor.

Kendi yazılım ve altyapı ekibi ile kurulmuş olan İngilizce konuşma kursu Educall (www.educall.com.tr) kurumsal müşterileri ile birebir iletişim ve etkileşim kurabilmek ve sunduğu hizmetin birinci ağızdan tanıtacak. Bu yıl ilk kez düzenleyeceği eğitim seminerlerini uzun süredir çözüm ortağı olarak çalışanlarının yabancı dil eğitimini üstlendiği Çalık Denim’in de bulunduğu Malatya’da düzenleyecek.

Geleneksel eğitim sisteminin yabancı dil öğretimindeki en büyük eksikliği olan konuşma pratiği ve dili aktif kullanma becerisini geliştirme konusunda hizmet sunan Educall’un bu ilk organizasyonu, 4 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 15:00’da Hilton Oteli Kongre Salonu’nda başlayacak. Program, mevcut eğitim sisteminden ve geleneksel eğitim veren okul ve yabancı dil kurslarına Educall’un sunduğu katkıdan, ayrıca yabancı dil eğitiminin teknolojik altyapı ile nasıl şekillenmekte olduğundan söz edecek olan şirketin kurucusu ve genel müdürü Tarık Sönmez’in sunumu ile başlayacak.

İngilizce konuşma kurslarının her geçen gün yaygınlaştığı ve kullanıcıların talep ettiği bir hizmet haline geldiği günümüzde, sınıf ve ders saati gibi kriterlere bağlı olmadan “istediğiniz zaman, istediğiniz yerde” İngilizce eğitimi anlayışı ile yola çıkan ve 3 yıldır sektörde özellikle kurumsal çözüm ortakları ile lider konumda olan Educall’un gelecek planları ve mevcut yatırımlarının yansıtılacağı etkinlikte ayrıca özellikle üniversite öğrencilerinin kariyer hedeflerine yönelik olarak yabancı dil eğitiminin ve aktif şekilde yabancı dil kullanabilmenin önemi de önemli konu başlıklarından biri olacak.

Tüm Malatya İnönü Üniversitesi öğrencilerinin de davetli olduğu seminerde, insan kaynakları yöneticilerinin yabancı dil konusunda adaylardan beklentileri, şirketlerin yabancı dil eğitimi konusunda çalışanlarına sağladığı kolaylıklar ve eğitim bütçelerinde yabancı dil eğitimlerinin yeri ile yabancı dil bilmek ve aktif olarak kullanabilmek arasındaki farklar da önemli yer tutacak.

Etkinlik Programı

Tarih: 04.11..2017 Cumartesi

Yer: Malatya Hilton Oteli Konferans Salonu

Başlangıç Saati: 15:00

Bitiş Saati: 19:00

9441    |   0