Mesleki İngilizce Kurslarının Farkı Nedir?

Mesleki İngilizce kursları kişilerin uzmanlıklarına göre hazırlanmış özel programlardır. Mesleki İngilizce eğitimleri bireysel olabileceği gibi kurumsal olarak da planlanabilir. Günümüzde hemen her alanda içinde bulunulan sektörün terminolojisini bilmek ve bunu etkin bir şekilde kullanmak iş hayatının kaçınılmaz bir parçası olmuştur.

Mesleki İngilizce kurslarının, genel İngilizce kurslarından farkı, sadece mesleklere ve uzmanlık alanına yönelik İngilizce eğitimine odaklanmalarıdır. İlgili alanda katılımcılara meslek hayatları boyunca en çok kullanacakları kelimeler ve İngilizce cümle yapıları öğretilir. Kursun sonunda kişiler hem alanları ile ilgili kelime dağarcıklarını geliştirmiş hem de gösterilen konular üzerinden sektörle ilgili farklı bilgiler öğrenmiş olurlar.

Günümüzde bireyler iş amaçlı seyahate daha çok çıkmaktadır ve bu nedenle mesleki İngilizce kurslarına daha çok ihtiyaç duymalarına rağmen daha az katılım gösterebilmektedir. İşte bu noktada sınıf içi mesleki İngilizce eğitimi yerine online mesleki İngilizce eğitiminin önemi ortaya çıkmaktadır. Çünkü, online eğitimlerde kişiler yer ve zaman sınırlaması olmadan eğitimini rahatlıkla alabilmektedir. Educall, kişilere ve kurumlara online mesleki İngilizce eğitimi sunmaktadır. Ders saatlerini tamamen kendi programınıza göre belirleyebilirsiniz seyahatteyken bile derslerimize katılabilmeniz mümkündür. Öğrencilerimiz sunduğumuz teknik imkânlar sayesinde derslerimize yurt dışından katılmanız dahi mümkündür.

Educall’un avantajlarını öğrenmek ve mesleki İngilizce kurslarının faydalarını görmek için bu bağlantıya tıklayın.

8718    |   0