EDUCALL YARDIM

Sıkça Sorulan Sorular

Sisteme Kullanıcı Adı ve Şifrenizle giriş yaptıktan ve ‘Eğitim’ paneli bölümünden ‘Eğitim Programı’ kısmına da giriş yaptıktan sonra ‘İncele’ linkine tıklayıp konunuza erişebilirsiniz.
Her görüşme sonunda ‘Eğitim Programı’ kısmına girdiğinizde bir önceki dersinize ait memnuniyet anketini doldurmanız gereklidir. Anketi tamamladıktan sonra günün konusunu görebilirsiniz.Buna rağmen konunuzu göremiyorsanız info@educall.com.tr’ den bizimle iletişime geçebilirsiniz.
‘Eğitim’ panelinden ‘Arama Saatleriniz’ bölümüne tıkladığınızda bu bölümden 3 saat öncesine kadar değişiklik yapabilirsiniz.
Ders iptalinizi öğrenci profiliniz üzerinden " Seçenekler" bölümünden, ders saatinize 5 dakika kalana kadar günlük olarak ders iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. 1 ayda 5 kez ders iptal etme hakkınız vardır.
Eğitim dondurma talebinizde, danışman öğretmeninizden onay alınarak işleminiz gerçekleşecektir.
‘Educall’ paneline tıklayıp ‘Eğitim Paketleri’ kısmına giriş yaparak Kredi kartı ile veya Havale/EFT ödeme seçeneği ile paket satın alabilirsiniz.
‘Eğitim’ panelinden ‘Eğitim Programı’ giriş yaptığınızda günün konusu panelinin yanında kalan görüşme sayınız yer almaktadır.
Farklı eğitmenlerimizle konuşmak size zenginlik kazandıracaktır. Eğitim programınızın planlanması seviyenize uygun olarak yazılım tarafından belirlenmektedir.